سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: لار با ۱۷ مورد، بیشترین تعداد مبتلایان در ۴۸ ساعت گذشته را در حوزه تحت پوشش این دانشکده دارد.
کد خبر: ۱۰۰۲۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰ 19 October 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: اسروش سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان درباره جدیدترین اخبار از روند بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش این دانشکده، با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ثبت نشده است، اظهار کرد: موارد بستری در این لحظه در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشکده ۱۱ مورد است.

او با بیان اینکه تعداد مبتلایان جدید در ۴۸ ساعت گذشته ۷۴ نفر گزارش شده است، اضافه کرد: لار با ۱۷ مورد، بیرم با ۸ مورد و بالاده با ۵ مورد مثبت به ترتیب بیشترین تعداد مبتلایان در ۴۸ ساعت گذشته را دارند.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه ۳ مورد بیمار بد حال زیر دستگاه تنفسی (ونتیلاتور) در بخش کرونا بستری است، تصریح کرد: تعداد بهبود یافتگان سه شهرستان لارستان، خنج و اوز تا کنون ۲۲ هزار و ۴۳۲ نفر است.

اسروش از مردم خواست تا نسبت به رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی و پرهیز از حضور در تجمعات، حساسیت بالایی داشته باشند تا کادر درمان بتواند کنترل بیشتری نسبت به این بیماری داشته باشد.

 

برچسب ها: کرونا ، لار ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار