رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی ضمن مفید دانستن سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور موجبات امیدواری مردم را فراهم می‌آورد و باعث می‌شود تا مردم در دیدارهای چهره به چهره با مقامات ارشد اجرایی کشور مشکلاتشان را در میان بگذارند.
کد خبر: ۱۰۰۶۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱ 05 November 2021

تابناک فالس به نقل از فارس: رحیم زارع نماینده مردم آباده ضمن مفید دانستن سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور موجبات امیدواری مردم را فراهم می‌آورد و باعث می‌شود تا مردم در دیدارهای چهره به چهره با مقامات ارشد اجرایی کشور مشکلاتشان را در میان بگذارند.

وی افزود: علاوه بر این سفرهای استانی باعث می‌شود تا مدیران ارشد کشور از نزدیک مردم و مشکلات آنها را ببینند و ارزیابی دقیق‌تری از مردم و جامعه و مشکلات آنها داشته باشند که این شناخت درست باعث می‌شود تا تصمیمات دقیق‌تری درباره رفع مشکلات مردم اتخاذ کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: نکته مهم اینجاست که تصمیماتی که در سفرهای استانی برای رفع مشکلات مردم اتخاذ می‌شود، هر چه زودتر باید اجرایی شود تا مردم ثمرات کارهای انجام شده را مشاهده کنند که در این صورت موجبات امیدواری بیشتر مردم فراهم خواهد شد.

زارع خاطرنشان کرد: عمده مشکلات مربوط به عدم هماهنگی بین دستگاه‌ها و وجود بروکراسی‌های اداری است وگرنه در بسیاری از موارد بودجه‌ها تخصیص یافته و حتی پرداخت شده اما به دلیل مانع‌تراشی‌هایی که به دلیل عدم هماهنگی بین دستگاه‌ها کارها به مشکل برمی‌خورد.

وی در پایان گفت: بین دستگاه‌های مختلف اجرایی و رفع موانع اداری، می‌توان بیشتر مشکلات در استان‌های مختلف را مرتفع کرد و به زودی ثمرات مثبت آن را دید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار