مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از محکومیت و جریمه ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی دو کارخانه متخلف لبنی گرانفروش در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۰۸۹۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰ 14 November 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: غلامرضا سالاری اظهار داشت: در پی گزارش سازمان صمت مبنی بر تخلف دو کارخانه فرآورده‌های لبنی، برای رسیدگی به تخلفات این دو کارخانه در تعزیرات حکومتی استان تشکیل پرونده شد.

او افزود: بر اساس بررسی‌های به عمل آمده این دو کارخانه لبنیات به صورت غیرقانونی اقدام به افزایش قیمت برخی از محصولات خود کرده بودند که در این راستا مدیران عامل این واحد‌های تولیدی به تعزیرات حکومتی احضار شدند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به احراز تخلف و صدور حکم محکومیت برای این اقدام غیرقانونی گفت: این دو واحد متخلف به پرداخت جریمه ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی در حق دولت جریمه شدند که پس از قطعی شدن احکام صادره، جرایم اعمال شده وصول و به خزانه کشور واریز شد.

سالاری همچنین با بیان تشدید نظارت بر قیمت محصولات لبنی بعنوان بخشی از سبد کالا‌های اساسی با همکاری دستگاه‌های نظارتی اضافه کرد: از ابتدای سال ۱۰۳ فقره پرونده مربوط به تخلفات لبنیات در شعب تعزیرات حکومتی استان فارس رسیدگی و متخلفان بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جریمه شده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار