ارجمند با اشاره به فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در جهرم گفت: شمار تلفات بیماری کرونا در این ۲ شهرستان به ۲۹۹ نفر رسیده است.
کد خبر: ۱۰۱۳۰۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹ 01 December 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «سید مجید ارجمند»، امروز (پنجشنبه ۱۰ آذر) از شناسایی ۵۱ بیمار کرونایی جدید در این شهرستان خبر داد و گفت:‌ با نگاهی به وضعیت بیماری کرونا در شهرستان های جهرم و خفر تا به امروز مشاهده می شود که تعداد كل موارد مثبت به ۳۳ هزار و ۷۵۷ نفر رسیده است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به فعالیت سه مرکز نمونه گیری بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان جهرم و یک مورد در خفر، عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون تعداد كل نمونه های گرفته شده در شهرستان جهرم ۱۰۴ هزار و ۷۱ مورد بوده است.

 

ارجمند با اشاره به اینکه خوشبختانه شمار بسیاری از مبتلایان کرونا در جهرم به بهبودی رسیده اند، گفت: تعداد كل بيماران بهبود يافته و از قرنطينه خارج شده تا امروز ۳۲ هزار و ۳۹۴ نفر گزارش شده است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ادامه داد: همچنین روز گذشته نیز تعداد پنج بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

ارجمند به فوت آقای ۷۹ ساله مبتلا به کرونا در جهرم خبر داد و گفت: با فوت این بیماران، مجموع تلفات ناشی از کرونا از ابتدای شیوع بیماری تا کنون ۲۹۹ نفر بوده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه جهرم را ۴۱ نفر دانست و گفت: از این تعداد، ۳۶ بیمار در بخش های عمومی و پنج بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین به بیماران در قرنطینه نیز اشاره کرد که تعداد آنها تا امروز ۹۷۷ نفر بوده که تحت نظارت پزشکان و کادر درمان، طول دوره درمان خود را در قرنطینه خانگی سپری می کنند.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، جهرم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار