مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: شهر‌های آباده طشک، خاوران، خرامه، داراب، فسا، فیروزآباد، کره ای، کوار، مرودشت، نی ریز، جنت شهر، قطب آباد، بیضا، نوجین و نودان در لیست ۱۵ شهر اضافه شده به ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس هستند.
کد خبر: ۱۰۱۳۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۴ 02 December 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: ۲۴ شهر از ۱۰۲ شهر استان فارس که در برنامه ثبت نام از متقاضیان مسکن در طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قرار گرفته بود از پنجشنبه ۱۵ آذرماه ۱۵ شهر دیگر نیز در دستور کار ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس قرار گرفت.

او افزود: شهر‌های آباده طشک، خاوران، خرامه، داراب، فسا، فیروزآباد، کره ای، کوار، مرودشت، نی ریز، جنت شهر، قطب آباد، بیضا، نوجین و نودان در لیست ۱۵ شهر اضافه شده به ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: متقاضیان ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس تا ۱۵ آذرماه مهلت ثبت نام در این طرح را دارند و همچنین ۱۵ شهر اضافه شده تا اطلاع ثانوی مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن را دارند.

او متذکر شد: ۱۰۲ شهر در استان فارس وجود دارد که اداره کل راه و شهرسازی استان جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن موظف است برای تامین زمین و ثبت نام از متقاضیان مسکن در طول برنامه اقدام کند.

زاهدی افزود: از ۲۴ شهر قبلی تا پنجشنبه ۱۱ آذرماه ۱۱۹ هزار و ۷۰۰ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار