فرمانده انظامی شهرستان "کوار" گفت: 4 نفر نوجوان که با پاشیدن آب روی دختران باعث مزاحمت شده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۲۳۲۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱ 18 January 2022

تابناک فارس به نقل از رکنا: سرهنگ "سیدرحمان هاشمی" بیان کرد: روز گذشته (27 دی‌ماه) افرادی به دلیل سرگرمی و تفریح پس از پاشیدن آب بر روی دختران جوان و به کار بردن الفاظ رکیک و زشت، اقدام به گرفتن فیلم و انتشار آن در فضای مجازی کرده‌اند که شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت.


 وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در کمتر از 24 ساعت هر 4 نفر که با این اقدام باعث ترس و وحشت برای دختران و بازخورد منفی برای شهروندان شده بودند را شناسایی و آنان را در یکی از محلات شهرستان "کوار" دستگیر کنند.

فرمانده انظامی شهرستان "کوار" با اشاره به اینکه متهمان 16 ساله در بازجویی اولیه علت و انگیزه خود را تفریح و سرگرمی بیان کردند، گفت: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ "هاشمی" خاطر نشان کرد: خط قرمز ما امنیت مردم است و نیروی انتظامی با افرادی که بخواهند با اینگونه اقدامات باعث رعب و وحشت و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در جامعه شوند به شدت و برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

این مقام انتظامی با قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس، از مردم خواست در صورت مشاهده و یا برخورد با هرگونه تخلف، موضوع را بلافاصله به مرکز 110 اطلاع دهند.

برچسب ها: دستگیری ، مزاحمان ، کوار
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار