موحد گفت: با فوت یک بیمار جدید مبتلا به کرونا در جهرم، شمار قربانیان ناشی از این بیماری در جهرم و خفر به ۳۱۲ نفر رسید.
کد خبر: ۱۰۲۳۵۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵ 20 January 2022

تابناک فارس به نقل از شبستان: «جواد موحد»، امروز (پنجشنبه ۳۰ دی) به آخرین وضعیت بیمار کرونا در شهرستان جهرم و خفر اشاره کرد و گفت: امروز ۴۴ مورد ابتلای جدید به کرونا از سوی شهروندان جهرمی و خفری شناسایی شده است.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: این در حالی است که شمار مبتلایان به این بیماری از ابتدای شیوع تا کنون در این ۲ شهرستان به ۳۶ هزار و یکصد نفر افزایش یافته است.

 

وی با نگاهی به وضعیت بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم و روند پذیرش و درمان بیماران کرونایی اشاره کرد و ابراز داشت: تعداد کل بیماران بستری مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان پیمانیه جهرم اکنون به هشت نفر رسیده است.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ادامه داد: از این تعداد بیمار، بیماری در بخش عمومی بستری نیست و تنها یک بیمار در بخش آی سی یو، بستری بوده و روند درمان خود را سپری می کنند.

 

موحد به اضافه شدن چهار بیمار جدید در بخش کرونا این بیمارستان اشاره کرد و گفت: همچنین تعداد ۳۵ هزار و ۵۱۷ نفر به بهبودی رسیده و از قرنطینه و یا ایزوله خانگی خارج شده اند.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به تعداد کل بیماران موجود در قرنطینه نیز اشاره کرد و ابراز داشت: این بیماران نیز که ۱۸۲ نفر هستند تحت نظر پزشکان در منزل مشغول به سپری کردن روند درمان خود هستند.

 

وی با اشاره به تعداد نمونه های گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز گفت: در حال حاضر تعداد ۱۱۱ هزار و ۴۶۱ نمونه از بیماران گرفته شده که بیش از نیمی از آن مثبت بوده است.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان عنوان کرد: با آقای ۶۹ ساله از شهرستان جهرم (عدم دریافت واکسن)، شمار جان باختگان ناشی از کرونا در شهرستان های جهرم و خفر به ۳۱۲ نفر افزایش پیدا کرده است.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، جهرم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار