ارجمند گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون تعداد ۳۸ هزار بیمار مبتلا به کرونا در جهرم و خفر به بهبودی رسیده اند.
کد خبر: ۱۰۲۸۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳ 16 February 2022

تابناک فارس به نقل از شبستان:  «سید مجید ارجمند»، امروز (چهارشنبه ۲۷ بهمن)، به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جهرم اشاره کرد و گفت: امروز روند شناسایی بیماران مبتلا به کرونا همچون روزهای گذشته ادامه داشته است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به شناسایی بیماران جدید مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، افزود: امروز شاهد شناسایی ۱۵۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا بودیم که این رقم به نسبت به آمار روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

 

وی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، اذعان کرد: در مجموع تعداد ۴۱ هزار و ۱۸۹ نفر در شهرستان های جهرم و خفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

 

ارجمند همچنین تعداد کل نمونه های گرفته شده تا کنون را ۱۱۹ هزار و ۸۱۵ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: بیماران کرونایی سایر مراحل درمان خود را تحت نظارت کادر درمان بخش کرونا بیمارستان پیمانیه جهرم سپری می کنند.

 

وی به بیماران مبتلا به کرونا که در قرنطینه در حال سپری کردن دوران بیماری خود هستند، اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها ۲ هزارو ۸۱۶ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین به آمار بهبودیافتگان کرونایی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: شمار بهبود یافته های مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز تا کنون به ۳۸ هزار نفر رسیده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را ۴۲ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، ۶ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

ارجمند اظهار داشت: همچنین امروز تعداد ۲۱ بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به شمار جان باختگان کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر اشاره کرد که تعداد آنها از ابتدا تا کنون به ۳۱۳ نفر رسیده است.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، جهرم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار