ارجمند گفت: با فوت یک بیمار مبتلا به کرونا در جهرم، شمار قربانیان ناشی از این بیماری در جهرم و خفر به ۳۱۵ نفر رسید.
کد خبر: ۱۰۳۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵ 05 March 2022

تابناک فارس به نقل از شبستان: «محمدجواد موحد»، امروز (شنبه ۱۴ اسفند) در جمع خبرنگاران با اشاره به شناسایی بیماران جدید مبتلا به کرونا، گفت: امروز شاهد ابتلای ۶۱ نفر از شهروندان جهرمی و خفری به بیماری کرونا بودیم.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به مجموع بیماران کرونایی از ابتدای شیوع بیماری تا امروز در جهرم، عنوان کرد: آنچه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون در جهرم و خفر رخ داده است، ابتلای ۴۲ هزار و ۷۲۰ شهروند به این بیماری بوده است.

 

ارجمند به تعداد نمونه های انجام شده از بیماران مشکوک به کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون در شهرستان های جهرم و خفر تعداد ۱۲۲ هزار و ۳۹۸ نمونه از بیماران گرفته شده و روند نمونه گیری ها هر روز ادامه دارد.

 

وی همچنین به بهبود یافتگان کرونایی نیز اشاره ای داشت و عنوان کرد: تا کنون از بیش از ۴۲ هزار بیمارکرونایی در این ۲ شهرستان، تعداد ۴۱ هزار و ۶۳۱ نفر به بهبودی کامل رسیده اند.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به بیمارانی که در حال حاضر در قرنطینه خانگی هستند، گفت: تعداد بیماران موجود در قرنطینه ۶۸۳ نفر بوده که در حال سپری کردن طول درمان خود هستند.

 

وی به وضعیت بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم اشاره کرد و اظهار داشت: تعداد كل بیماران بستری در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه ۲۱ نفر هستند.

 

موحد ادامه داد: از این تعداد بیمار، ۶ بیمار نیز در بخش آی سی یو بستری بوده و تحت نظر پزشکان و کادر درمان قرار گرفته اند.

 

وی اظهار داشت: همچنین امروز تعداد ۶ بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به فوت ۲ آقای ۶۶ و ۸۶ ساله جهرمی اشاره کرد که با فوت وی شمار قربانیان کرونایی در این شهرستان به ۳۱۵ نفر رسیده است.

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار