آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون علیه کروناویروس شیراز، مربوط به شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۵۳۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱ 02 July 2022

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه؛ نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، بر اساس جدول زیر است.

اعلام مراکز واکسیناسیون کروناشیراز؛ شنبه ۱۱ تیر


در راستای تحقق شعار «هر محله_یک پایگاه واکسیناسیون» مردم شهر شیراز می‌توانند برای دریافت واکسن به مراکز خدمات جامع سلامت زیر و یا پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون، بر اساس جدول زیر مراجعه کنند.
گروه سنی ۵ تا ۱۸ سال می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، یکی از واکسن‌های «پاستوکووک» یا «سینوفارم» را به عنوان دُز اول دریافت کنند و پس از گذشت ۲۸ روز جهت تزریق نوبت دوم با همین واکسن مراجعه کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود یکی از واکسن‌های «سینوفارم، برکت یا بهارات» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «سینوفارم، برکت یا بهارات، آسترازنکا یا اسپایکوژن و یا کووپارس» را دریافت کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «پاستوکووک» دریافت کرده اند و ۲۸ روز از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، میبایست برای نوبت سوم، واکسن «پاستوکووک پلاس» را دریافت کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «اسپوتنیک» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «اسپایکوژن یا آسترازنکا و یا کووپارس» را دریافت کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «آسترازنکا» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «آسترازنکا، اسپوتنیک لایت یا اسپایکوژن و یا کووپارس» را دریافت کنند.


افراد بیمار دارای ضعف سیستم ایمنی که در گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال قرار دارند و ۴ ماه از نوبت دوم آنان گذشته است، با همراه داشتن معرفی نامه پزشک، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «سینوفارم یا پاستوکووک» را دریافت کنند.
افراد بیمار دارای ضعف سیستم ایمنی که در گروه سنی بالای ۱۸ سال قرار دارند و ۴ ماه از نوبت سوم آنان گذشته است، با همراه داشتن معرفی نامه پزشک، می‌توانند برای نوبت چهارم، واکسن «اسپایکوژن یا کووپارس» را دریافت کنند.
توجه: همراه داشتن کارت ملی و کارت واکسن الزامی است.
برای دریافت نشانی مراکز و آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در استان فارس و تغییرات احتمالی برنامه واکسیناسیون به پایگاه اینترنتی covidvaccine.sums.ac.ir مراجعه کنید

 

برچسب ها: مراکز ، واکسن ، شیراز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار