سید مصطفی بحرینی با تقدیر از همه نیروهای پرتلاش و همیشه در صحنه و پای کار شهرداری شیراز، نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، آتش‌نشانی، شرکت آب و فاضلاب و دیگر نهادهای پای کار، درخواست کرد که شهروندان در این چند روز که بارندگی نقطه‌ای و لحظه‌ای است در خانه بمانند و از تردد غیرضروری بپرهیزند که این بهترین‌ کمک است.
کد خبر: ۱۰۵۹۳۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲ 31 July 2022

تابناک فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز: سید مصطفی بحرینی با تقدیر از همه نیروهای پرتلاش و همیشه در صحنه و پای کار شهرداری شیراز، نیروی انتظامی، سپاه، بسیج، آتش‌نشانی، شرکت آب و فاضلاب و دیگر نهادهای پای کار، درخواست کرد که شهروندان در این چند روز که بارندگی نقطه‌ای و لحظه‌ای است در خانه بمانند و از تردد غیرضروری بپرهیزند که این بهترین‌ کمک است.

سید احسان اصنافی شهردار کلان‌شهر شیراز نیز در این بازدید با بیان اینکه مشکل بارندگی در نقاطی هست که شدت بارندگی به‌ طور لحظه‌ای بالا بوده است، گفت: در قسمت‌های شمال غرب، در محور دکتر حسابی مقداری کوه شستگی بوده که در قسمت شیمی گیاه حرکت کرده و از سر شیمی گیاه تا محور صنایع گل‌ولای گرفته و حجم آن نیز به نحوی بوده که اکنون به‌وسیله گریدر آن را جمع و آب را تخلیه می‌کنند.

وی افزود: گرفتگی محور اصلی بازشده و با سبک شدن ترافیک، شست و شو نیز انجام می‌شود.

شهردار شیراز ادامه داد: آب‌گرفتگی در گویم داشتیم که با کاهش شدت بارندگی، کانال‌های آب‌های سطحی عمل کرد و سطح آب پایین آمد.

اصنافی به آب‌گرفتگی زیرگذر میرزای شیرازی اشاره کرد و گفت: از طریق پلیس راهور این مسیر بسته بود تا بتوانیم خدمات‌رسانی را از میدان صنایع به سمت محور دکتر حسابی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیت‌های شهرداری شیراز در ستاد مدیریت بحران در آمادگی کامل به سر می‌برند، خواستار جدی گرفتن هشدارهای لازم و همکاری مردم با حذف ترددهای غیرضروری شد.

مسعود زارعی مسعود زارعی رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این بازدید تصریح کرد: شهروندان هشدارهای لازم را جدی بگیرند که در غیر این صورت این هماهنگی دستگاه‌های مختلف که در تلاش هستند، موفق نخواهد شد و این جبهه هماهنگ را دچار گره می‌کند.

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار