مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت:در خرداد و تیرماه سال جاری به مشترکان برق خانگی خوش مصرف این شرکت بیش از ۱۸۸میلیارد ریال پاداش پرداخت شد.
کد خبر: ۱۰۶۱۳۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷ 13 August 2022

تابناک فارس به نقل از ایرنا: حمیدرضا کریمی فرد،با اعلام این خبر گفت: از ابتدای خردادماه مشترکان خانگی با مصرف کمتر از الگو یا کمتر از دوره مشابه سال قبل مشمول دریافت پاداش شده اند که در صورتحساب های صادره اخیر آنان اعمال گردید.

وی ادامه داد: تعداد۳۳۸ هزار و ۲۲۷ مشترک در ماه های ذکرشده با ما همکاریکردند و کسانی که کمتر از الگوی مصرف انرژی برق استفاده کرده بودند، توانستند مشمول پاداش شوند.

این مقام مسئول یادآورشد: به منظور ایجاد ترغیب و انگیزه در زمینه همکاری مشترکان برق در رعایت مصرف بهینه انرژی برق و پرداخت پاداش بهای برق صرفه جویی شده به آنان، مشترکان بخش خانگی که الگوی مصرف را در ماه های گرم سال (خرداد تا شهریور) رعایت نموده و نسبت به سال قبل کاهش مصرف برق داشته باشند، به ازای هر کیلو وات ساعت کاهش تا مبلغ ۵۰۰ تومان پاداش همکاری مدیریت مصرف دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در بخش دیگری از سخنان خود بر نقش و همکاری مردم در مدیریت مصرف برق تاکیدکرد و ابراز داشت: استان فارس بیش از یک میلیون مشترک برق دارد که ۸۷ درصد آن در بخش خانگی است و از این رو این گروه از مشترکان می توانند با مدیریت مصرف بهینه برق سهم قابل توجهی در عبور مطلوب از پیک بار تابستان سال جاری داشته باشند.

وی ساعات اوج مصرف برق در تابستان سال جاری را از ۱۸ - ۱۱ و ۲۳-۲۰ عنوان کرد و گفت: ازکلیه مشترکان خانگی درخواست می شود تا در این زمان از شبانه روز از وسایل پرمصرف همچون اتو ، جاروبرقی ، ماشین لباسشویی، ظرفشویی و... استفاده نکنند.

کریمی فرد، در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری کلیه مشترکان اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، اداری، کشاورزی بتوانیم از اوج بار تابستان سال جاری با موفقیت عبور نماییم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار