فرماندار شهرستان شیراز گفت: ۱۳ عضو شورای اسلامی شهر شیراز با استعفاء احسان اصنافی شهردار شیراز موافقت کردند.
کد خبر: ۱۰۶۱۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰ 14 August 2022

تابناک فارس به نقل از ایرنا: لطف الله شیبانی  افزود: نشست فوق العاده شورای اسلامی شهر شیراز با حضور ۱۳ عضو و با دستور کار استیضاح شهردار شیراز آغاز شد.

وی ادامه داد: در ابتدای این جلسه احسان اصنافی شهردار شیراز حاضر و استعفاء خود را تقدیم هیات رئیسه شورا کرد و این درخواست اعلام وصول شد و شورا در ادامه درباره این موضوع تصمیم گیری و با رای ۱۳ نفر موضوع استیضاح از دستور کار شورا خارج شد.

فرماندار شیراز تاکید کرد: در ادامه این جلسه با رای مثبت ۱۳ عضو شورای اسلامی شهر شیراز با استعفاء اصنافی شهردار شیراز موافقت شد.

وی که قانونا بعنوان ناظر در این جلسه حاضر بود، اظهار داشت: در این جلسه همچنین با رای ۱۳ عضو شورا سعید مصفا بعنوان سرپرست شهرداری شیراز انتخاب شد.

این جلسه غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران و با حضور ۱۳ عضو شورا، شهردار و فرماندار شیراز برگزار شد.

کمتر از یکسال قبل، سید احسان اصنافی عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز با تصمیم این شورا به عنوان شهردار این کلانشهر انتخاب شد.

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز سوم شهریورماه ۱۴۰۰، سید احسان اصنافی را با هشت رأی از ۱۳ رأی به عنوان شهردار شیراز انتخاب کردند.

شورای اسلامی شهر شیراز از ۲۲ گزینه برای تصدی پست شهرداری شیراز برنامه عملیاتی خواست و درنهایت، اصنافی به عنوان شهردار این کلانشهر انتخاب شد.

اصنافی متولد شیراز و دانش آموخته مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه شیراز است.

وی سابقه حضور در هیات رئیسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز را در کارنامه دارد و در دوره ششم نیز نایب رئیس شورای این شهر شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار