رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: دشمن در تلاش است تا با ایجاد انحراف جامعه را ناامید کنند اما رسانه‌ها با پوشش خوب اخبار امید را به جامعه تزریق کردند.
کد خبر: ۱۰۶۱۷۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴ 15 August 2022

تابناک فارس به نقل از مهر: حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی صبح دوشنبه در نشستی خبری بیان کرد: خبرنگاران جایگاه ویژه ای در جامعه دارند و این شغل با مشقت‌های زیادی به همراه است.

وی ادامه داد: دشمن در تلاش است تا با ایجاد انحراف جامعه را ناامید کنند اما رسانه‌ها با پوشش خوب اخبار امید را به جامعه تزریق کردند.

او افزود: در راستای مقابله با فساد، خبرنگاران چشم و گوش دادگستری هستند و می‌توان با همکاری این دو نهاد جامعه را از سر فساد رها کرد.

به گفته این مسئول قانون مداری، سرعت در انتشار خبر و حفظ حریم شخصی افراد از جمله موضوعاتی است که فعالیت‌های رسانه‌ای باید مدنظر باشد.

موسوی تاکید کرد: حرکت دادگستری در قالب طرح تحول نظام قضائی بوده و تاکنون این طرح در استان فارس نزدیک به ۵٠ درصد پیشرفت داشته است لازم به ذکر است که تنها ٨٢٠ پرونده طویل المدت در فارس وجود داشته است.

وی افزود: ١٨٠ پرونده کیفری نیز در فارس وجود دارد اما می‌توان گفت با الکترونیکی شدن فعالیت‌های قضائی شاهد هستیم که سرعت رسیدگی به پرونده‌ها افزایش چشمگیری داشته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار