محسن علیزاده در رابطه با لزوم بهبود وضعیت حقوق بازنشستگان گفت: از دولت سیزدهم انتظار داریم، حقوق بازنشستگان را متناسب با وضعیت تورمی جامعه افزایش دهد؛ در حال حاضر وضعیت معیشتی بازنشستگان مناسب نبوده و افزایش 10 درصدی حقوق آنها نیز کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد.
کد خبر: ۱۰۶۱۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵ 16 August 2022

تابناک فارس به نقل از خانه ملت: محسن علیزاده در رابطه با لزوم بهبود وضعیت حقوق بازنشستگان گفت: از دولت سیزدهم انتظار داریم، حقوق بازنشستگان را متناسب با وضعیت تورمی جامعه افزایش دهد؛ در حال حاضر وضعیت معیشتی بازنشستگان مناسب نبوده و افزایش 10 درصدی حقوق آنها نیز کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : بازنشستگان گلایه‌های به حقی از وضعیت حقوق‌های خود دارند، لذا دولت باید برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان تدابیری اتخاذ کرده و حقوق آنها متناسب با تورم افزایش دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: از طرفی نامنظمی در پرداخت حقوق بازنشستگان که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی گاها به تاخیر میافتد از جمله گلایه های این قشر از جامعه بوده که باید دولت ضمن بهبود وضعیت پرداخت حقوق بازنشستگان که عمدتا هم از دهک های پایین هستند، تدابیری برای پرداخت منظم حقوق این افراد بیاندیشد تا دغدغه آنها برطرف شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار