رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر تقاضا دارم بدون توجه به فشارهای بیرونی به ویژه قدرت‌طلبان سیاسی و دیدن واقعیاتی که از قضایای اجرایی شهر در این یک ساله کسب تجربه کرده‌اید هر چه سریع‌تر نسبت به انتخاب شهردار اقدام کنید.
کد خبر: ۱۰۶۲۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۰ 17 August 2022

تابناک فارس به نقل از ایمنا: رضا محمدیان بیست و پنجم مردادماه_ در هفتاد و پنجمین جلسه عادی شورای اسلامی شهر شیراز، اظهار کرد: حاشیه‌های یکی دو هفته اخیر شورای اسلامی شهر شیراز با استعفای اصنافی شهردار سابق شیراز در روز گذشته به پایان رسید.

وی ادامه داد: به طور قطع عملکرد وی در مقایسه با دوره چهار ساله قبلی بهتر و مناسب‌تر بود، اما به دلایل مختلفی قطار عمرانی شهرداری آن طور که شایسته و در توقع شهروندان و اعضای شورای اسلامی شهر بود به حرکت در نیامد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل بیت گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر تقاضا دارم بدون توجه به فشارهای بیرونی به ویژه قدرت طلبان سیاسی و دیدن واقعیاتی که از قضایای اجرایی شهر در این یک ساله کسب تجربه کرده‌اید، هر چه سریع‌تر نسبت به انتخاب شهرداری دارای تعهد، تخصص، تجربه و کارآمدی با هم‌دلی کامل اقدام کنید تا در این دوره فرصت باقی مانده سه ساله که به سرعت سپری می‌شود، به توان پروژه‌های به زمین مانده چهار، پنج سال گذشته را به سرانجام رساند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار