رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیرازگفت:وضعیت شهر‌های بوانات؛ خرم بید؛ سرچهان؛ ارسنجان؛ خرامه؛ سروستان؛ خفر؛ کوار؛ بیضا و زرقان را زرد و ۲۷ شهرستان دیگر فارس از جمله شیراز هم در وضعیت آبی و کم خطر هستند.
کد خبر: ۱۰۷۹۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۳ 27 November 2022

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: دکتر سید وحید حسینی با بیان اینکه وضعیت رنگبندی نقشه کرونا در استان فارس در مقایسه با هفته گذشته از ثبات نسبی برخوردار بوده است، بر اساس اعلام جدید همچون هفته گذشته، رنگبندی نقشه کرونا در فارس به دو رنگ آبی و زرد اختصاص دارد؛ اما تعداد شهرستان‌های زرد استان از ۱۱ مورد به ۱۰ مورد کاهش داشته است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ابراز امیدواری نسبت به روند افزایشی شهر‌های آبی در استان، دستیابی به این هدف را نیازمند تداوم پایبندی به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی عنوان کرد.

دکتر حسینی با بیان اینکه برنامه واکسیناسیون کرونا با فعالیت پایگاه‌های واکسیناسیون در سراسر استان در حال انجام است، از مردم استان فارس و به ویژه گروه‌های در معرض خطر نظیر سالمندان، مادران باردار، کودکان و بیماران مبتلا به نقص سیستم ایمنی دعوت کرد نسبت به دریافت دز‌های تکمیلی واکسن و ارتقای ایمنی خود در برابر این بیماری اقدام کنند.

برچسب ها: کرونا ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار