فرمانده انتظامی جهرم از دستگیری دو متهم که اقدام به تهدید شهروندان با استفاده از سلاح گرم کرده بودند، خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۰۶۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸ 05 December 2022

تابناک فارس به نقل از ایسنا: سرهنگ خسرو رزمجویی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد تهدید با سلاح گرم در یکی از محله‌های شهرستان، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ جمهوری در محل حضور پیدا کردند.

او افزود: پس از اعزام مأموران به محل وقوع جرم و انجام تحقیقات میدانی و حسب اظهارات شاکی مشخص شد دو نفر جوان مسلح سوار بر خودرو پژو پارس مجهز به کلت کمری اقدام به تهدید آنان کرده و سپس از محل متواری شده‌اند که با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ رزمجویی ادامه داد: بلافاصله با اجرای طرح مهار در چندین نقطه از محل وقوع جرم، متهمین حین حرکت با خودرو مشاهده شدند که با دیدن مأموران انتظامی اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی جهرم با بیان اینکه در عملیات تعقیب و گریز، متهمان اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می کنند، گفت: در نهایت پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و متهمان دستگیر شدند.

رزمجویی همچنین با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلت کمری، دو قبضه خشاب ،۱۷عدد تیرجنگی، یک قبضه ساتور و دوقبضه چاقو و قمه از این متهمان ،خاطرنشان کرد: امنیت خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند نظم و آرامش شهروندان را خدشه دار کنند با برخورد قاطعانه و قانونی پلیس روبرو خواهند شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار