: فرمانده انتظامی پاسارگاد از دستگیری گروهی عاملان سنگ پرانی به خودرو‌ها و کامیون‌ها در پاسارگاد خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۰۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲ 05 December 2022

تابناک فارس به نقل از رکنا: سرهنگ مصطفی توکلی گفت: در پی فراخوان‌های معاندان نظام در فضای مجازی برای اعتصاب کامیون‌داران و استقبال نکردن رانندگان از این خواسته، عده‌ای افراد مغرض با حضور در جاده ها با سنگ‌پرانی موجب اخلال در تردد حمل و نقل عمومی در جاده های شهرستان می‌شدند که این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

 

او ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات تخصصی و اطلاعاتی پلیس آغاز شد و پس از رصد سرنخ‌های موجود، ماموران موفق به شناسایی چهار دستگاه خودرو از نوع پژو ۴۰۵، پژو پارس و سمند به شماره‌های پلاک معلوم و عاملان اصلی سنگ پرانی‌ها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد افزود: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه پس از هماهنگی قضایی ۵ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند و خودرو‌های وسیله ارتکاب جرم نیز توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

سرهنگ توکلی با بیان این که اخلال در نظم عمومی و ایراد خسارت به اموال و اشخاص جرم بوده و پلیس با قاطعیت با مجرمان برخورد خواهد کرد، گفت: متهمان پس از اقرار به بزه انتسابی و تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار