جاده‌های اصلی فارس باز و تردد روان است.
کد خبر: ۱۰۸۶۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱ 10 January 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: به علت بارش باران، برف در برخی جاده‌های استان به رانندگان توصیه می‌شود با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
حمید احمدی افزود: بر اساس تصاویر دوربین‌های نظارتی مرکز و گزارش‌های دریافتی از همکاران مستقر در محور‌ها، همه جاده‌های اصلی استان باز و تردد روان است.
وی بیان کرد: در محور‌های شیراز- کازرون- نورآباد- داراب - جهرم- فیروزآباد- قیروکارزین- ارسنجان- استهبان- فسا- فراشبند- مرودشت –کوار-پاسارگاد-نی ریز و خرامه بارش باران گزارش شده است.
احمدی ادامه داد: همچنین جاده‌های سپیدان، صفاشهر، اقلید، آباده و بوانات در حال حاضر برفی است.
مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس گفت: گردنه کولی کش باز است و تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
وی افزود: جاده سپیدان به اقلید و اقلید به یاسوج نیز که به دلیل بارش سنگین برف مسدود شده بود، با تللاش راهداران بازگشایی و تردد در جریان است.
احمدی گفت: راهداران در سراسر استان در آماده باش قرار دارند و در صورت نیاز برای انجام عملیات راهداری زمستانی از آمادگی لازم برخوردارند.
وی با اشاره به لغزندگی محور‌های مواصلاتی فارس افزود: همچون گذشته از رانندگان تقاضا داریم که از سلامت سیستم گرمایش و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام سفر با سامانه ۱۴۱ یا سایر سازمان‌های امدادی تماس برقرار کنند.
مدیر مرکز مدیریت راه‌های فارس با بیان اینکه همراه داشتن زنجیر چرخ از الزامات سفر‌های زمستانی محسوب می‌شود، تاکید کرد: در هنگام شب از تردد‌های غیر ضروری در محور‌ها و مناطق کوهستانی بطور جدی خودداری کنند

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار