دومین روز بیست و هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر در شیراز، علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی شاهد روی صحنه رفتن ۵ اثر خواهند بود.
کد خبر: ۱۰۸۷۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷ 13 January 2023

تابناک فارس به نقل از ایسنا: از ساعت ۱۱ صبح جمعه ۲۳دی و در دومین روز جشنواره بیست و هفتم تئاتر فجر که به میزبانی شیراز در حال برگزاریست، علاقه‌مندان می‌توانند ۵ اثر را در چهار تالار فرهنگی و هنری، به تماشا بنشینند.

به گزارش ایسنا، امروز، از ساعت ۱۰ صبح نمایش تاکسیدرمی از استان کرمان، در تالار استاد هودی به روی صحنه خواهد رفت.

عصر امروز هم نمایش خواب‌هایم سراغ تو را می‌گیرند، از استان اصفهان ساعت ۱۵ در سالن استاد لایق، برای علاقه‌مندان هنرهای نمایشی اجرا خواهد شد.

همچنین، تالار حافظ، ساعت ۱۷ عصر امروز، به عنوان محل به روی صحنه رفتن نمایش آوازهای غمگنانه یک جغد در پیراهن سرخ شبی پنهان، یکی از نمایندگان استان قم در این دوره از جشنواره تئاتر فجر، انتخاب شده است.

براساس این گزارش، ساعت ۲۰ امشب، نمایش گربه‌های باد و گات سینه، اثری از هنرمندان بوشهری (بندرگناوه) در مجموعه تئاتر شهر تالار ابوریحان، اجرا خواهد شد.

آخرین نمایشی که در دومین روز از جشنواره بیست و هفتم تئاتر مناطق کشور روی صحنه می‌رود، تئاتر بازماندگان با مرگ نفس می‌کشند، اثری از هنرمندان شهر بافق استان یزد است.

به گزارش ایسنا، بیست و هفتمین دوره جشنواره منطقه‌ای تئاتر فجر از روز پنجشنبه ۲۲ دی به میزبانی شیراز آغاز به کار کرده است و تا روز ۲۵ دی، ادامه خواهد داشت؛ شیراز در این دوره جشنواره میزبانی آثار هنرمندان نمایشی ۸ استان را عهده دار است.

انتهای پیام

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار