مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی لارستان با اشاره به ناپدید شدن کودکی در روستای بلغان اعلام کرد: پیکر بی‌جان این کودک روز شنبه ۲۴ دی‌ماه کشف شد.
کد خبر: ۱۰۸۷۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۸ 14 January 2023

تابناک فارس به نقل از ایرنا: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی لارستان با اشاره به ناپدید شدن کودکی در روستای بلغان اعلام کرد: پیکر بی‌جان این کودک روز شنبه ۲۴ دی‌ماه کشف شد.

صالح بیگلری افزود: عصر پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ مردم ناپدید شدن یک کودک و حادثه غرق شدگی ۲ کودک در رودخانه بلغان را به واحد ارتباطات و هدایت عملیات اورژانس شهرستان لارستان گزارش دادند که در پی این حادثه تیم‌های عملیاتی اورژانس کاریان و سایر ارگان های مربوطه به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی لارستان ادامه داد: جسد یکی از کودکان غرق شده که حدود پنج سال داشت، توسط تیم‌های عملیاتی تحویل کارشناسان اورژانس داده شد.


بیگلری اضافه کرد: پیکر کودک دیگر هم که هفت ساله بود توسط مردم کشف شده بود نیز به درمانگاه بلغان تحویل داده شد. اما یک کودک ایرانی از اهالی این روستا هم مفقود شده بود که امروز پیکر بی‌جان این کودک که حدود ۹ سال سن دارد هم کشف شد.

برچسب ها: غرق شدگی ، کشف جسد ، لار
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار