نمایشگاه مواد غذایی و مادر، کودک در شیراز از امروز برپا شد، علاقه‌مندان تا روز جمعه چهاردهم بهمن ماه فرصت دارند، پس از دریافت بلیط از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از این نمایشگاه ها بازدید کنند.
کد خبر: ۱۰۹۰۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ 01 February 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی و بین المللی مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته به همراه ششمین نمایشگاه مادر، نوزاد، کودک و هفدهمین نمایشگاه اسباب بازی، تفریحات، سرگرمی و صنایع و تجهیزات وابسته از امروز در سایت نمایشگاهی فارس اغاز به کار کرد.
فرهادی افزود: صنایع غذایی و امنیت آن یکی از مهمترین مؤلفه‏های توسعه پایدار برای زندگی سالم در تمامی کشور‌های جهان است.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: آمار‌ها نشان می‌دهد بیش از ۷۰ کشور دنیا مقصد صادرات صنایع غذایی ایران بوده‌اند، اما بیشترین حجم صادرات صنعت غذا به دو کشور همسایه عراق و افغانستان محدود شده است، این امر نشانگر رشد فزاینده صنعت غذایی است و از طرفی نشان‌دهنده زیرساخت‌های ناکافی در این حوزه، چرا که عمده صادرات محدود به دو کشور همسایه انجام شده است.
او اضافه کرد: در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته امکان این امر مهیا شده است تا تولید کنندگان و صنعتگران داخلی ضمن نمایش اخرین پیشرفت‌های خود در حوزه صنایع غذایی، نیم نگاهی هم به تجارت خارجی در این حوزه داشته باشند تا بتوانند جایگاه خود را در این صنعت به دست آوردند.

او ادامه داد: در کنار این عنوان نمایشگاه؛ نمایشگاهی ویژه کودکان و مادران با عنوان نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک و هفدهمین نمایشگاه اسباب بازی، تفریحات، سرگرمی و صنایع وابسته در حال برگزاری است که خانواده‌ها می‌توانند با بازدید از این نمایشگاه ساعاتی را در فضای مفرح این نمایشگاه تجربه کنند.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس افزود: بیش از ۱۶۰ شرکت از استان‌های فارس، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، همدان، آذربایجان شرقی، کرمان، زنجان، مازندران، خراسان جنوبی، قزوین، البرز، یزد، کرمانشاه و گیلان در این نمایشگاه حضور دارند.
فرهادی با بیان اینکه این عناوین نمایشگاهی در مساحت ۱۵ هزار متری سالن‌های حافظ، سرو، بهار، نرگس و ملاصدرا برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان تا روز جمعه چهاردهم بهمن ماه فرصت دارند، پس از دریافت بلیط از وبگاه شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به ادرس www.farsfair.ir

از ساعت ۱۶ تا ۲۱ از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار