رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: از نیمه دی ماه تا کنون ۴۰۰ تن گوشت قرمز منجمد در این استان توزیع شده که ۱۵۰ تن گوشت گوسفندی و ۲۵۰ تن گوشت گوساله است.
کد خبر: ۱۰۹۱۳۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷ 07 February 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: مجتبی دهقان پور بابیان اینکه فرآیند توزیع و عرضه گوشت قرمز منجمد توسط شبکه‌های توزیع، فروشگاه‌های زنجیره ای، تعاونی‌های مصرف و اصناف منتخب این استان انجام می‌شود، تصریح کرد: در این مرحله توزیع ۶۰۰ تن گوشت گوساله و ۳۰۰ تن گوشت گوسفندی در دستور کار است.
این مقام مسئول با بیان اینکه فروشگاه‌های منتخب از طریق مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها امکان معرفی به شرکت پشتیبانی امور دام و خرید و حمل سهمیه تخصیصی را دارند، اظهار کرد: قیمت مصرف کننده به طور میانگین برای هر کیلو گوشت گوساله ۱۵۰ هزار تومان و برای هر کیلو گوشت گوسفند ۱۵۵ هزار تومان است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ابراز کرد: از ابتدای امسال در استان، ۴۸۰ تن گوشت قرمز توزیع شده است که با احتساب این ۹۰۰ تن، مجموع توزیع به ۱۳۸۰ تن خواهد رسید.
دهقان پور اضافه کرد: استان فارس با خرید ۱۷۳۶ تن گوشت قرمز خالص از اواخر اردیبهشت ماه تا پایان مهرماه رتبه اول کشوری را در این زمینه کسب کرد.

برچسب ها: توزیع ، گوشت قرمز ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار