معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: ساعات کار دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات عمومی استان فارس که از ۱۷ دی‌ماه تا ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۵ تعیین شده بود، تا پایان بهمن‌ماه جاری تمدید شد.
کد خبر: ۱۰۹۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱ 09 February 2023

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عبدالعلی کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، اظهار کرد: با توجه به ادامه برودت هوا در روزهای آتی و به منظور مدیریت و صرفه‌جویی در مصرف گاز ساعت شروع کار کارکنان تمامی دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات عمومی استان تا روز ۳۰ بهمن‌ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ادامه داد: از تاریخ اول اسفند ۱۴۰۱، ساعات کار دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات عمومی استان فارس به روال قبل از زمستان یعنی از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۵:۳۰ باز خواهد گشت و همچنان پنجشنبه هر هفته تا پایان سال تعطیل است.

کریمی افزود: دستگاه‌های اجرایی مکلفند میزان کسری ساعت اداری کارکنان را به‌صورت دورکاری جبران کنند.

تغییر ساعت کار ادارات فارس تا پایان بهمن تمدید شد

معاون استاندار فارس اظهار داشت: بیمارستان‌ها، بانک‌ها، مراکز امدادی، درمانی و بهداشتی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس، آتش‌نشانی و خدمات امداد جاده‌ای و مراکز انتظامی طبق روال قبل ارائه خدمات می‌کنند.

پیش از این، ساعت کار کارکنان همه دستگاه‌های اجرایی استان از روز شنبه ۱۷ دی تا ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۵ تعیین شده بود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار