رویداد استارتاپی «گردشگری، فناوری و آینده» اسفندماه امسال به میزبانی کلانشهر شیراز برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۹۴۶۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵ 27 February 2023

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: سید علی سید نصیری رئیس برگزاری این رویداد، گفت: شهر شیراز ۱۰ تا ۱۲ اسفند ماه ۱٤۰۱ میزبان رویداد ملی استارتاپ ویکند، گردشگری، فناوری و آینده خواهد بود.

او، هدف اصلی برگزاری این رویداد را که توسط شرکت همیارنت وابسته به سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس برگزار میشود تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی به افراد مشتاق به راه اندازی کسب و کار شخصی و اجرایی کردن ایده مطابق با اصول علمی کسب و کار در حوزه گردشگری بر اساس فناوری‌های نوین عنوان کرد.

نصیری گفت: این رویداد ۳ روزه در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

او گفت: فناوری و گردشگری دسترس پذیر فناوری و گردشگری و اقتصاد شهری فناوری و گردشگری، مذهبی، تاریخی – فرهنگی، تجاری، رویداد، سلامت خوراک و اکوتوریسم، شهری فناوری و بیمه خدمات مالی و پشتیبان فناوری و حمل و نقل گردشگری فناوری و گردشگری خلاق و تجربه محور فناوری و گردشگری از راه دور فناوری و میراث ناملموس و فناوری و صنایع دستی و هنر‌های سنتی محور‌های اصلی رویداد ملی، گردشگری، فناوری و آینده است

به گفته برگزار گنندگان این رویداد، تسهیل ارتباط بین ایده پردازان و سرمایه گذاران بازسازی رونق استارتاپ‌های گردشگری شیراز پس از، کرونا توسعه روابط و اشتراک تجربیات گردشگری در حوزه فناوری و تسهیل فرایند بازاریابی برای ذی نفعان گردشگری از جمله چشم انداز‌های رویداد استارتاپ گردشگری فناوری گردشگری و آینده است.

نصیری گفت: در این رویداد آموزشی و تجربی ۳، روزه برنامه نویسان مدیران، تجاری علاقه‌مندان به، استارتاپ بازاریاب‌های حرفه‌ای و فعالان گردشگری گرد هم میآیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده‌های خود را مطرح کنند تشکیل گروه دهند و ایده خود را اجرا کنند.

او گفت: در پایان رویداد نیز به گروه‌های برنده جوایزی اهدا خواهد شد بر این اساس به تیم اول ۵۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد. همچنین پذیرش در مراکز تخصصی شتاب دهی در استان فارس در کنار میلیون تومان و تیم سوم حضور سرمایه گذار در بخش خصوصی و دولتی جهت حمایت از ایده‌ها و کارت طلایی حامی رویداد از دیگر جوایز نفرات برتر استارتاپ ویکند، گردشگری فناوری و آینده شیراز است.

نصیری گفت: پیش از برگزاری این رویداد چند پیش رویداد گردشگری فناوری و آینده نیز برگزار خواهد شد، رویداد‌ها شامل برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی رایگان گردشگری است که از ۱ الی ۷ اسفندماه ۱٤۰۱ در تالار دکتر مصطفوی ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز برگزار خواهند شد.

او گفت: برگزاری کارگاه‌های تجربه نگاری با حضور متخصصین، گردشگری از دیگر برنامه‌های پیش رویداد استارتاپ ویکند گردشگری شیراز است.

استارتاپ ویکند یک گردهمایی آموزشی و تجربی برای کارآفرینان و افراد ایده پرداز است تا در جریان آن بتوانند ایده‌های خود را با یکدیگر در میان گذاشته و آن‌ها را در معرض قضاوت داوران و مربیان قرار دهند این برنامه از این جهت اهمیت دارد که تعداد افراد شرکت کننده در آن زیاد است و در کشور‌های معتبر دنیا اجرا می‌شود.

این رویداد دومین رویداد استارتاپی در سال جاری است که جهت شناسایی، رشد و توانمند سازی ایده‌های نوآور و طرح‌های دانش بنیان توسط شرکت همیارنت در استان فارس برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار