طبق اعلام مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس هموطنانمان برای بازدید از اماکن فرهنگی، تاریخی و گردشگری فارس طی ایام نورز می‌توانند با مراجعه به سامانه https://bilit.tafrihati.com نسبت به تهیه بلیت بازدید از این اماکن اقدام کنند.
کد خبر: ۱۰۹۶۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰ 13 March 2023

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، سیدمجتبی علوی اردکانی، مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس گفت: به دستور استاندار فارس ستاد خدمات سفر استان در استانداری با ۱۷ کمیته تخصصی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه این ستاد با تشکیل جلسات متعدد برنامه‌ریزی‌های لازم را جهت استقبال و پذیرایی از مسافران محترم نوروزی انجام داده است، افزود: با توجه به آمار بالای بازدید از اماکن فرهنگی، تاریخی و گردشگری فارس طی ایام نوروز، برای رفاه حال بازدیدکنندگان و به منظور جلوگیری از ازدعام و شلوغی در اطراف باجه‌های فروش بلیت، سامانه فروش بلیت این اماکن در بستر اینترنت ایجاد شده است.

علوی اردکانی ادامه داد: هموطنانمان برای بازدید از اماکن فرهنگی، تاریخی و گردشگری فارس طی ایام نورز می‌توانند با مراجعه به سامانه https://bilit.tafrihati.com نسبت به تهیه بلیت بازدید از این اماکن اقدام کنند.

عضو ستاد خدمات سفر استان فارس تأکید کرد: در تمام ۳۷ شهرستان استان فارس ستاد خدمات سفر شهرستان به ریاست فرمانداران تشکیل شده است و تمام شهرستان‌های فارس آماده میزبانی و پذیرایی از هموطنان عزیز هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار