ترتیل خوانی قرآن از پربیننده‌ترین برنامه‌های ماه رمضان است که رسانه ملی این مراسم را از شبکه‌های مختلف پخش می‌کند.
کد خبر: ۱۰۹۸۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷ 27 March 2023

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان، ترتیل جزء خوانی قرآن کریم را هر سحرگاه ساعت ۵ به صورت زنده از حرم مطهر امام رضا (ع) و از صحن انقلاب بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان (ع) برای مومنان خداجو پخش می‌کند. همچنین این شبکه ترتیل خوانی قرآن کریم را از سایر کشور‌های اسلامی ساعت ۱۱ برای مخاطبان این شبکه پخش می‌کند.

آوای ملکوتی قرآن در شبکه دو سیما هم از ساعت ۱۱ صبح از حرم حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) به صورت زنده طنین انداز می‌شود.

شبکه سه سیما جزء خوانی قرآن کریم را از ساعت ۱۴:۰۰ و از شهر مقدس قم بارگاه مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) به صورت زنده پخش می‌کند.

حرم مطهر احمدابن موسی (ع) از شیراز هم آیات مبارکه قرآن را از ساعت ۱۳:۳۰ برای روزه داران و مومنان عزیز به صورت زنده از قاب شبکه چهار پخش می‌کند.

در شبکه پنج سیما هم مراسم ترتیل جزء خوانی قرآن کریم را بعد از اذان ظهر و از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و از شهرری به صورت زنده پخش می‌کند.

شبکه قرآن و معارف سیما هم ترتیل جزءخوانی آیات کلام الله مجید را از مسجد مقدس جمکران ساعت ۱۰:۴۵ به صورت زنده پخش می‌کند.

شبکه افق ترتیل جزءخوانی کلام الله را ساعت ۱۶:۳۰ از حرم مطهر امام رضا (ع) صحن گوهرشاد به صورت زنده پخش می‌کند.

روزه داران عزیز هر روز در ساعت ۱۲:۱۵ می‌توانند از شبکه امید آیه‌های رحمت الهی را از حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) به دیده جان شنوا باشند.

شبکه جام جم هم مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم را ساعت ۱۶:۰۰ از مسجد ثامن کیش پخش می‌کند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار