نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی :امسال نیز در کنار سایر اقدامات، اولویت ما باید تأمین آب پایدار برای شهرستان شیراز باشد که در این راستا از ظرفیت‌های بخش خصوصی، تسهیلات بانکی و دولتی می‌بایست بهره برد.
کد خبر: ۱۰۹۸۴۰۶
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴ 28 March 2023

تابناک فارس به نقل از مهر: ابراهیم عزیزی در دیدار با مدیر عامل آبفای شیراز بیان کرد: رویکرد جهادی در مجموعه آبفای شیراز موجب شد تا علی رغم همه تنش‌های آبی سال گذشته، مردم دغدغه آب نداشته باشند.

او تاکید کرد: امسال نیز در کنار سایر اقدامات، اولویت ما باید تأمین آب پایدار برای شهرستان شیراز باشد که در این راستا از ظرفیت‌های بخش خصوصی، تسهیلات بانکی و دولتی می‌بایست بهره برد.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امسال تأمین آب پایدار روستاهای اطراف شیراز نیز یک اولویت برای آبفا است و باید برای آن برنامه‌ای مدون داشت، موضوعی که در سال‌های گذشته کمتر بدان توجه شده است.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر لازم باشد وزیر نیرو و مسئولان آبفا را به شیراز دعوت خواهیم کرد تا با یک بازدید میدانی، نیازهای شهرستان را به این افراد بازگو کرده و برای جذب اعتبارات لازم اقدام نمائیم.

عزیزی همچنین بر توجه آبفا به شهر صدرا نیز تاکید کرد و گفت: صدرا یکی از کانون‌های مهم جمعیتی شهرستان شیراز است و برای تأمین آب این منطقه باید برنامه‌ریزی دقیقی داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار