رئیس شورای شهر شیراز با اشاره به گردشگری سلامت در شیراز متذکر شد: برای تقویت گردشگری سلامت تلاش و از فرصت‌ها استفاده کنیم.
کد خبر: ۱۱۰۶۴۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱ 22 May 2023

تابناک فارس به نقل از ایسنا: مهدی طاهری اضافه کرد: برخی از این زیرساخت‌های ملی و بین‌المللی همانند حرم حضرت شاهچراغ(ع)، حافظیه، سعدیه و ... در شیراز به‌صورت ظرفیتی منحصری وجود دارند؛ اما برای تبدیل شیراز به قطب گردشگری سیاحتی، زیارتی و پزشکی نیاز به ایجاد و تقویت زیرساخت‌های متناسب وجود دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از شهرداری شیراز،‌ طاهری با اشاره به تأمین برخی زیرساخت‌های گردشگری نظیر ساخت هتل، افزود: این فعالیت‌ها کافی نیست و باید تمام ظرفیت‌های کلی استان و سایر دستگاه‌ها برای تحقق این هدف پای کار بیایند تا شاهد نتیجه بزرگی برای شیراز باشیم.

طاهری با اشاره به گردشگری سلامت در شیراز متذکر شد: برای تقویت گردشگری سلامت تلاش و از فرصت‌ها استفاده کنیم.

رئیس شورای شهر شیراز تأکید کرد: ایجاد این زیرساخت‌ها زمانی امکان‌پذیر است که منابع زیادی در مدت زمان کوتاهی وارد شهر شیراز شود. او افزود: منابع موجود دستگاه‌های دولتی و شهری برای این موضوع بسیار محدود است و تنها راه حل ورود سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی داخلی و خارجی است.

طاهری گفت: برای جذب سرمایه‌گذاران باید شرایط برای آنها فراهم شود و این نوع همایش‌ها ادامه یابد تا کاری که سال پیش انجام شد امسال با حمایت سایر دستگاه‌ها و تسهیل روند سرمایه‌گذاری‌ها و کاهش بروکراسی شاهد جذب سرمایه‌گذاری بیشتر باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار