نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز : در مسیر مهار تورم باید همه راه‌ها را بررسی کنیم و همه اساتید دانشگاه‌ها و کارشناسان باید موضوع تورم را بررسی و راهکار ارایه دهند.
کد خبر: ۱۱۰۸۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵ 02 June 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: آیت‌الله دژکام افزود: در مسیر مهار تورم باید همه راه‌ها را بررسی کنیم و همه اساتید دانشگاه‌ها و کارشناسان باید موضوع تورم را بررسی و راهکار ارایه دهند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز همچنین با تاکید بر نهادینه کردن تاب‌آوری اقتصادی در کشور گفت: با تاب آوری کسی نمی‌تواند از داخل و خارج اقتصاد را دچار مشکل کند.

آیت‌الله دژکام در ادامه به سالروز قیام ۱۵ خرداد اشاره کرد و گفت: در قیام ۱۵ خرداد مردان مرد با پیروی از مکتب امام حسین علیه السلام مسیر انقلاب را جلو بردند چرا که نهضت از روز اول حسینی بوده است.

امام جمعه شیراز همچنین با گرامیداشت سالروز رحلت ملکوتی امام خمینی، انقلاب و تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی را نتیجه تفکر و باور‌های امام دانست و گفت بایستی این ایمان و باور را تقویت کنیم تا بتوانیم ادامه دهنده راه امام باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب به جانشینی امام راحل افزود: خبرگان ملت در تعیین انتخاب جانشین شایسته برای امام کار خداپسندانه انجام دادند که انتخاب رهبر فرزانه انقلاب بود و ایشان هم با درایت، قدرت و شجاعت مسیر انقلاب را از دل طوفان‌های سهمگین به سمت نجات و آرامش هدایت کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار