در راستای افتتاح قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری کوثر به منظور تحقق شعار سال، اولین مرکز توسعه سرمایه‌گذاری و مبادلات تجاری استان فارس با کشور عمان با حضور فعالان اقتصادی دو کشور ایران و عمان در مسقط افتتاح شد.
کد خبر: ۱۱۰۸۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶ 06 June 2023

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، اولین مرکز توسعه سرمایه‌گذاری و مبادلات تجاری استان فارس با کشور عمان با حضور فعالان اقتصادی دو کشور ایران و عمان در مسقط افتتاح و راه‌اندازی شد.

سیدمهدی خادمی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری فارس امروز، ۱۶ خردادماه در مراسم افتتاح این مرکز گفت: طرح ایجاد این مرکز، از ایده‌های خلاقانه و منحصر به‌فردی است که برای اولین بار در کشور با راهبری معاونت اقتصادی استانداری فارس و عاملیت بخش خصوصی راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: به دنبال افتتاح قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری کوثر در سالروز میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) توسط ایمانیه، استاندار فارس و به فاصله چند روز از سفر سلطان کشور عمان به ایران، به همت دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال معاونت اقتصادی استانداری فارس و مشارکت فعالان بخش خصوصی، مرکز توسعه سرمایه‌گذاری و مبادلات تجاری استان فارس و کشور عمان راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: مرکز توسعه سرمایه‌گذاری و مبادلات تجاری استان فارس و کشور عمان در راستای سیاست دیپلماسی اقتصادی دولت خدمتگزار و با رویکرد تقویت زنجیره‌های ارزش، جهت تحقق مجموعه اهداف ارتقای سرمایه‌گذاری خارجی، انتقال فنآوری و حمایت از فعالان اقتصادی استان فارس به منظور ایجاد فضای حضور موثرتر در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و با رویکرد دسترسی به بازارهای جهانی راه‌اندازی شده است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری فارس همچنین گفت: با عنایت به حمایت‌های بی دریغ استاندار فارس از بخش تولید و تولیدگر و مضافا وجود ساختار جهادی و زیرساخت‌های تسهیل‌گر در فرایندهای اداری سرمایه‌گذاری با حذف بروکراسی در استان فارس، صمیمانه از کلیه هموطنان و هم استانی‌های مقیم کشور عمان و سایر دول عربی مستقر در حاشیه خلیج فارس جهت ارتقای سطوح تعاملات سرمایه‌گذاری امن با این دفتر، دعوت به عمل می‌آید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار