به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی صدا و سیمای فارس ویژه برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.
کد خبر: ۱۱۲۴۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰ 04 September 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: معاون سیمای فارس گفت: همزمان با آغاز پیاده روی اربعین با اعزام گروه برنامه ساز به کربلا و استقرار در عمود ۹۸۰ هر شب از استودیوی طریق الحسین (ع) راس ساعت ۲۲ برنامه زنده "چلچراغ" از شبکه فارس پخش می‌شود.
معاون سیمای فارس ادامه داد: پیاده روی دلدادگان اربعین حسینی در شیراز روز چهارشنبه از ساعت ۸ صبح به مدت سه ساعت به طور زنده از این شبکه پخش می‌شود.
دیانتی با بیان اینکه در ایام اربعین حسینی همه برنامه‌های شبکه فارس به طور ویژه به این مناسبت می‌پردازند گفت: برنامه "صبح پارسی" با رویکرد اربعین حسینی هر روز از ۸ صبح به مدت یک ساعت با بخش‌های مختلفی از جمله اطلاع رسانی در خصوص ترافیک مسیر‌های عبور زائران حسینی و ارتباط زنده با کربلا پخش می‌شود.
علی دیانتی بیان کرد: سه شنبه ۱۴ شهریورماه نیز از ساعت ۱۱ به مدت ۳۰ دقیقه برنامه زنده "نگاه روز" با حضور حجت الاسلام قانع مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس با رویکرد ایام اربعین پخش می‌شود.
معاون سیمای فارس گفت: ارتباط زنده با مرز شلمچه، سامرا، نجف و کربلا هر روز در چند نوبت در جدول پخش سیما قرار دارد و مخاطبان می‌توانند از این طریق با حال و هوای زائرین اربعین در مسیر پیاده روی، زنده و مستقیم همراه شوند.
مجید مجرد معاون صدای فارس هم گفت: ویژه برنامه‌ای با عنوان "اربعین عاشقی" سیزدهم شهریور ماه به مدت یک ساعت از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ و چهاردهم شهریورماه به مدت دو ساعت از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ زنده روی آنتن رادیو فارس می‌رود.
معاون صدای فارس بیان کرد: روز اربعین برنامه "اربعین فراغ" به طور زنده از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ پخش می‌شود و برنامه کوتاه " به تو هر روز سلام" که از ابتدای هفته تا روز اربعین با پخش صحبت ها، دلگویه ها، خاطرات و آنچه مشاهدات زائران از این سفر معنوی است، مخاطبان خود را همراهی می‌کند.
غلامرضا عسکری معاون خبر صدا و سیمای فارس هم بیان کرد: زائران می‌توانند تصاویر دلخواه مورد علاقه خود را در مسیر پیاده روی اربعین از مرز تا کربلا به مدت ۱۵ ثانیه به شماره شهروند خبرنگار ۰۹۱۷۶۰۰۴۹۶۵ ارسال تا در بخش‌های مختلف خبری پخش شود.
عسکری ادامه داد: پوشش پیاده روی اربعین در مسیر طریق الحسین (ع) با حضور خبرنگاران آزاد مستقر در این مسیر عاشقی، رویداد‌های سطح استان، فعالیت‌های موکب‌های سطح استان، پیاده روی دلدادگان اربعین و ارتباط‌های متعدد زنده با گروه خبری اعزامی به کربلا در دستور کار است.
معاون فضای مجازی صدا و سیمای فارس هم بیان کرد: در اربعین امسال پویش "دلدادگان" ویژه زائران و جاماندگان اربعین حسینی توسط این معاونت در حال برگزاری است و همچنین انتشار آثار رسانه‌ای زائرین کوی حسین (ع)، گزارش‌های متعدد از زائرین و موکب‌ها و تولید استوری موشن‌ها از دیگر اقدامات این حوزه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار