داریوش اسماعیلی با تاکید بر اهمیت بحث سلامت در کشور اظهار داشت: بحث سلامت از موضوعاتی بود که در گذشته اصلاً وضعیت مناسب و مطلوبی نداشته اما در دوران وزارت دکتر هاشمی سروسامان خوبی گرفت و او را به یکی از موفق ترین وزرای دولت در دوره یازدهم مبدل کرد.
کد خبر: ۴۷۷۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰ 13 August 2017


تابناک فارس به نقل از تسنیم:داریوش اسماعیلی با اشاره به یکی دیگر از نکات مثبت دوران وزارت او در دولت گذشته گفت: هاشمی از آن وزیرانی نبود که در تهران بنشیند و همه وقایع را از دور مدیریت کند بلکه او تقریباً در تمام دوران وزارت خود به تمام استان‌ها و شهرستان‌ها سفر داشته و همه اتفاقات را از نزدیک مورد بررسی و مدیریت قرارداده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه با اشاره به اهمیت اجرایی شدن این طرح در حوزه سلامت کشور اذعان کرد: طرح تحول سلامت از طرح‌هایی است که می‌تواند به خوبی ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه این طرح یکی از بهترین طرح‌هایی بوده که تا به حال اجرایی شده، افزود: طرح تحول سلامت سبب شد تا از طرفی فشار بسیار زیادی که در حوزه سلامت بر روی مردم بوده، به خوبی برداشته شود و از طرفی دیگر فعالیت پزشکان در بیمارستان‌ها به خوبی متمرکز و اثربخش باشد داریوش اسماعیلی در پایان ابراز امیدواری کرد: به عقیده بنده قطعاً هاشمی در این کابینه رای خواهد آورد و امیدوارم که با تعداد آراء بالا در این دوره از دولت حضور یابد./
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار