فرماندار لامرد با ارسال نامه‌ای به استاندار فارس، از سمت خود کناره گیری کرد.
کد خبر: ۵۵۸۳۷۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶ 28 January 2018

متن نامه محمد اسدالهی فرماندار شهرستان لامرد به شرح زیر است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

"من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق"

دست‌های مهربان وقتی که با هم می‌شوند. زخم‌ها تغییرحالت داده، مرهم می‌شوند

هرچه مهر دوستان افزون شود در مشکلات. صدبرابر درد‌های آدمی کم می‌شوند

با عرض ادب واحترام و خالصانه‌ترین درود‌ها و صمیمانه‌ترین سپاس‌ها نثار مردم عزیز و شریف و قدرشناس شهرستان لامرد به پاس همدردی و همراهی در ضایعه‌ی دردناک درگذشت فرزند دلبندم احمدرضا و عیادت از دیگر فرزند مجروحم.

خداوند منان را شاکرم که امانت الهی او را به نحو شایسته تربیت؛ با سرشت محبت دوستان تشییع، با دستان پر مهر شما خوبان تدفین و با همدلی دل‌های مهربانتان به گلستان خاک تحویل نمودیم.

زبان از توصیف همدردی و قلم از تشریح عنایت و عیادت شما رادمردان و بزرگ بانوان، عاجز و قاصر است.

دریای محبت شما را با این دعا و التجا پاسخ میگویم که صحیفه‌ی قلب رئوفتان هرگز به داغ دردانه‌ای آزرده نگردد.

ضمن تقدیر از عنایات و الطاف استاندار فهیم فارس و دیگر مدیران ارشداستانداری که به اینجانب اعتماد کرده و مسولیت فرمانداری لامرد و خادمی مردم شریف و نجیب این شهرستان را به این حقیر واگذار نمودند.

هرچند با عشق به خدمت به مردم عزیز جنوب فارس خصوصا لامرد سرافراز که سال‌ها آرزوی خادمی ایشان را داشتم به لامرد بزرگ آمدم.

اما اکنون با توجه به شرایط و مشکلات سخت پیش آمده صلاح کار را در این دیدم که با کسب رخصت از محضر مردم ولایت مدار شهرستان لامرد و موافقت استاندار بزرگوار فارس؛ عجالتا از حضور و ادامه‌ی خدمت در خطه‌ی شهیدپرور لامرد استعفا داده و از مردم بزرگوار لامرد حلالیت میطلبم.

انشاالله با نظر مسولین محترم استانداری ادامه خدمت نمایم. توفیق همگان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایران همیشه سربلند، از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

اسدالهی اصالتا اهل بوانات است و ۳ ماه سرپرست فرمانداری لامرد بود و پیش از این حدود ۵ سال فرمانداری بوانات را بر عهده داشت.

فرماندار لامرد ماه گذشته در تصادف شهر لامرد که فرزند ۱۵ ساله اش راننده بود، پسر ۸ ساله خود را از دست داد و دچار ناراحتی روحی شد.

تبذیرریت

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار