پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده برای ۲۲ بهمن ماه در شیراز را اعلام کرد.
کد خبر: ۵۶۴۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰ 11 February 2018

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:سرهنگ موسوی رئیس پلیس راهور مرکز شیراز گفت: از نخستین ساعت‌های بامداد یکشنبه ۲۲ بهمن، در خیابان‌های مختلف منتهی به مسیر راهپیمایی، محدودیت‌هایی در تردد خودرو‌ها اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: مسیر اصلی از چهارراه ۱۵ خرداد تا میدان آزادی، از سمت چهارراه گمرگ به طرف چهارراه پانزده خرداد، چهار راه سینما سعدی به طرف چهار راه پانزده خرداد، چهار راه خیرات مشیر به طرف پانزده خرداد، و از سمت تقاطع پوستچی، تقاطع زند ملاصدرا، چهار راه زند زند، دروازه سعدی و منشعبات زند شرقی و غربی به طرف میدان امام حسین و از سمت میدان ارم میدان جام جم، تقاطع چنچنه، چهار راه باغ تخت و منشعبات، خیابان‌های مشکین فام، ابریشمی، پل و خیابان نشاط بطرف میدان و بلوار آزادی از مسیر‌هایی است که شامل محدودیت‌های ترافیکی خواهد بود.

بر اساس اعلام پلیس راهور استان فارس، محدودیت‌های پیش‌بینی شده برای مسیر اصلی از ساعت ۲۴ شنبه ۲۱ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی توقف هرگونه خودرو ممنوع است.

همچنین از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن ماه، از تردد وسایل نقلیه موتوری و غیرموتوری در طول مسیر راهپیمایی و مسیر‌های اعلام شده، ممانعت خواهد شد.

محدودیت‌ها برای تمام خیابان‌های اصلی و فرعی منتهی به مسیر اصلی راهپیمایی نیز وجود دارد و پلیس از شهروندان درخواست کرده است که برای حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، تا آنجا که امکان دارد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار