۳۶ هزار خانواده شیرازی در راستای تحقق بند ۴ اولویت هاي ۱۸ گانه ابلاغي رييس جمهور به وزير امور اقتصادي و دارايي و اصل ۵۰ قانون اساسي مبني بر حفاظت از محيط زيست، از طريق دريافت تسهيلات از بانک قرض الحسنه مهر ايران صاحب انشعاب فاضلاب مي شوند.
کد خبر: ۵۸۳۷۰۲
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰ 27 March 2018

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی: مختاری مدیر شعب استان فارس از انعقاد تفاهم نامه با شرکت آب و فاضلاب به منظور خريد انشعاب فاضلاب ۳۶ هزار خانواده شيرازي خبر داد و گفت: آب، پس از هوا حياتي ترين ماده براي ادامه زندگي بشر است و امروزه با پيشرفت زندگي صنعتي مصرف آن رو به فزوني است.

مختاری در گفتگو با نظرپور مدیرکل شرکت آب و فاضلاب شیراز بیان داشت: منابع آب شيرين در جهان محدود و آسيب پذير است و اين منابع محدود داراي ارزش ويژه همراه با اثرات اجتماعي و اقتصادي و زيست محيطي است.

وی افزود: فاضلاب ها یکی از عوامل آلودگی محيط زيست هستند، لذا بايستي آنها را جمع آوري کرده و پس از پالايش و تصفيه به گردش آب در طبيعت بازگرداند.

مدیر شعب استان فارس ادامه داد: بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از اهداف خود را ترويج سنت پسنديده قرض الحسنه در راستاي رفع احتياجات ضروري مردم مي داند.

وی تصریح کرد: بر اساس تعاملات دوجانبه میان بانک و شرکت آب و فاضلاب شیراز، مشتريان آن مجموعه مي توانند با استفاده از تسهيلات قرض الحسنه، هزينه هاي انشعاب فاضلاب و تقويت سيستم بازچرخاني آب را تامين کنند.

در ادامه نظرپور مدیر کل شرکت آب و فاضلاب شهرستان شیراز ضمن ابراز خرسندی از همکاری هاي گذشته اين شرکت با بانك گفت: خدمات بانك قرض الحسنه مهر ايران در سيستم بانكي بسيار مطلوب مي‌باشد و اثرات آن به وضوح در جامعه ديده مي شود.

نظر پور ادامه داد: با اجرای این تفاهمنامه امکان برخورداری بیش از ۳۶ هزار خانواده در شهرستان شيراز از تسهيلات قرض الحسنه براي تامين هزينه هاي انشعاب فاضلاب ايجاد شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار