تیم فجر شهید سپاسی در هفته سی‌ و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف شهرداری تبریز می‌رود.
کد خبر: ۵۸۷۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲ 08 April 2018

تابناک فارس به نقل از تسنیم: در چارچوب هفته سی‌ و یکم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت 16:30 روز سه‌شنبه 21 فروردین‌ماه تیم فجر شهیدسپاسی در دیداری خارج از خانه به مصاف شهرداری تبریز می‌رود. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه 3 بر یک به نفع تیم فجر شهید سپاسی پایان یافت.

تیم فجر شهیدسپاسی که هفته گذشته با برد مقابل اکسین جایگاه خود را در رده سوم جدول تثبیت کرده است در این هفته با روحیه مضاعف و برای کسب 3 امتیاز کامل دیدار به میدان می‌رود. تیم شهرداری تبریز نیز برای بالا بردن جایگاه خود در جدول و کسب عنوان آبرومند در پایان لیگ دسته اول نیاز به کسب این 3 امتیاز خانگی دارد.

تیم فجر شهیدسپاسی در حال حاضر با صدر جدول 5 امتیاز و با تیم دوم جدول 2 امتیاز فاصله دارد این تیم در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا می‌تواند به رتبه دوم جدول بازگردد. تیم شهرداری تبریز نیز در صورت برد در این دیدار و در صورت عدم نتیجه‌گیری دیگر رقبا به رتبه یازدهم جدول می‌رسد.

فجری‌ها تا اینجای کار با 16 برد، 7 تساوی، 7 باخت و کسب 55 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند. تیم شهرداری تبریز نیز تا اینجای کار با 9 برد، 8 تساوی، 13 باخت و کسب 35 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

تیم فجر شهید سپاسی در 30 بازی گذشته 40 گل زده و در مقابل 20 گل دریافت کرده است. تیم فجر با 20 گل خورده بعد از خونه به خونه بابل دومین خط دفاع مستحکم لیگ را در اختیار دارد و تفاضل گل مثبت 20 این تیم نشان‌دهنده خط حمله خوب این تیم باسابقه شیرازی است. تیم شهرداری تبریز نیز تا اینجای کار 29 گل زده و 33 گل دریافت کرده است و تفاضل گل منفی 4 این تیم نشان‌دهنده ضعف این تیم در خط دفاع است.

در حال حاضر تیم نفت مسجد سلیمان با 60 امتیاز، خونه به خونه بابل با 57 و فجر شهید سپاسی با 55 امتیاز در رده‌های اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم ایرانجوان بوشهر با 28 امتیاز، صبای قم 12 امتیاز و راه‌آهن تهران با 10 امتیاز سه تیم انتهای جدول رقابت‌ها هستند.

نتایج قبلی تیم فجر

تیم فجر در هفته نخست رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال در دیداری خانگی مقابل بادران تهران قرار گرفت و با گلی که اکبر صغیری در دقیقه 17 وارد دروازه فجر کرد نتیجه را به تیم بادران تهران واگذار کرد.

تیم فجر در هفته دوم در دیداری خارج از خانه مقابل ماشین‌سازی تبریز به میدان رفت و در روزی که قرعه شانس به نامش نبود با نتیجه 3 بر یک از این تیم شکست خورد. تیم فجر در هفته سوم مقابل تیم مس رفسنجان یک بر صفر پیروز شد.

شاگردان کلانتری در هفته چهارم رقابت‌ها به مصاف نفت مسجد سلیمان رفتند و در نهایت این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به حریف واگذار کردند. تیم فجر در هفته پنجم تیم شگفتی‌ساز هفته بود و بازی یک بر صفر باخته مقابل خونه به خونه را در دقایق پایانی 2 بر یک برد.

طلایی‌پوشان شیراز در هفته ششم مقابل ایران‌جوان بوشهر یک بر صفر پیروز شدند و در هفته هفتم مقابل تیم آلومینیوم اراک بدون گل به تساوی رسیدند. شاگردان کلانتری در هفته هشتم مقابل تیم گل‌گهر سیرجان 2 بر یک تن به شکست دادند.

شاگردان کلانتری در هفته نهم مقابل شهرداری ماهشهر بدون گل به تساوی رسیدند. در هفته دهم مقابل راه‌آهن تهران یک بر صفر پیروز شدند و در هفته یازدهم مقابل تیم همشهری خود برق جدید فارس به تساوی بک بر یک رسیدند.

تیم فجر شهید سپاسی در هفته دوازدهم مقابل تیم ملوان 2 بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم اکسین البرز یک بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته چهاردهم مقابل تیم شهرداری تبریز 3 بر یک پیروز شد. در هفته پانزدهم مقابل مس کرمان یک بر صفر پیروز شد.

شاگردان کلانتری در هفته شانزدهم مقابل تیم نساجی مازندران به تساوی بدون گل رضایت دادند. در هفته هفدهم مقابل تیم صبای قم یک بر صفر پیروز شدند. در هفته هجدهم مقابل تیم بادران تهران بدون گل به تساوی دست یافتند و در هفته نوزدهم مقابل ماشین‌سازی تبریز 3 بر صفر پیروز شدند.

تیم فجر شهید سپاسی در هفته بیستم مقابل تیم مس رفسنجان 2 بر یک مغلوب شد. در هفته بیست و یکم مقابل تیم نفت مسجد سلیمان یک بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و دوم مقابل خونه به خونه بابل با نتیجه یک بر یک به تساوی دست یافت.

این تیم در هفته بیست و سوم مقابل تیم ایرانجوان بوشهر با تک گل شاهین مجیدی پیروز میدان شد. در هفته بیست و چهارم مقابل آلومینیوم اراک 3 بر صفر پیروز شد و در هفته بیست و پنجم مقابل تیم گل‌گهر سیرجان یک به یک به تساوی دست یافت.

تیم فجر در هفته بیست و ششم مقابل تیم شهرداری ماهشهر 2 بر یک به برتری رسید. در هفته بیست و هفتم مقابل راه‌آهن با نتیجه 7 بر یک پیروز شد. در هفته بیست و هشتم مقابل تیم برق جدید فارس 2 بر صفر به پیروزی دست یافت. در هفته بیست و نهم مقابل تیم ملوان 2 بر یک شکست خورد و در هفته سی‌ام مقابل تیم اکسین البرز 2 بر صفر پیروز شد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار