معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس زمان ثبت نام دانش آموزان در مدارس ابتدایی استان را اعلام کرد.
کد خبر: ۶۱۷۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹ 10 June 2018

 

علی عسکر جمشیدی در جلسه هم اندیشی مدیران مدارس نواحی چهارگانه شیراز در زمینه ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ، گفت: به منظور تسهیل فرایند ثبت نام دانش آموزان و قانون مند کردن بیشتر آن ، روند ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس نواحی یک و دو آموزش و پرورش شیراز، برای سال تحصیلی جدید، به صورت اینترنتی انجام می شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس افزود: ثبت نام اینترنتی دانش آموزان ورودی مقطع ابتدایی در این دو ناحیه از ۲۲ خرداد آغاز و تا ۲۸ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت:در ادامه این فرایند، بررسی سیستمی ثبت نام ها در تاریخ های۲۹، ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه انجام و با ارسال پیام به والدین دانش آموزان ثبت نام شده، زمان و مکان مراجعه والدین برای پی گیری روند ثبت نام نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

جمشیدی زمان شروع ثبت نام دانش آموزان ورودی مقطع ابتدایی در نواحی سه و چهار آموزش و پرورش شیراز را دوم تیر ماه اعلام کرد .

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس در ادامه با تاکید بر لزوم پذیرش دانش آموزان پایه اول ابتدایی بر اساس طرح سنجش ، گفت: مدیران مدارس، اجازه ثبت نام دانش آموزانی را که در طرح سنجش شرکت نکرده اند ندارند.

وی افزود: به منظور تسهیل روند ثبت نام در پایه اول ابتدایی ،اجرای طرح سنجش در شهرستان مرودشت و نواحی چهارگانه شیراز را به صورت ۱۰۰ در صدی از دوره پیش دبستانی شروع کرده ایم و در سایر مناطق و شهرستان ها نیز ۵۰ درصد پیش دبستانی ها در طرح سنجش مشارکت می نمایند.

جمشیدی هدف از اجرای این طرح را شناسایی دانش آموزان مشکل دار و تلاش برای رفع بسیاری از مشکلات این دانش آموزان ، قبل از ورود به مدرسه عنوان کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار