رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: تقاضای ما به عنوان پارلمان بخش خصوصی در استان از مدیران استانی پیگیری رفع مسایل و شکلات فعالان بخش خصوصی فارس در سطح ملی است.
کد خبر: ۶۳۸۵۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰ 03 August 2018

جمال رازقی در جلسه ستاد اجرای سیاست های اقتصادمقاومتی استان که با حضور استاندار فارس، رئیس کل دادگستری استان فارس و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان فارس برگزار شد، بیان کرد: می توانیم به صراحت اعلام کنیم که با هم افزایی و همدلی مدیران کل استان فارس آن بخش از مشکلات فعالان اقتصادی که در استان قابل حل بوده، مرتفع و پیگیری شده اما مشکلات عمده فعالان بخش خصوصی ما ملی است که هنوز وجود دارد.

وی افزود: تقاضای ما از استاندار فارس و مدیران کل استان پیگیری برای حل مشکلات تولید کنندگان، صادرکنندگان و فعالان اقتصادی در سطح ملی است.

رازقی اظهارداشت: نتایج خوب پیگیری ها و رفع مشکلات اقتصادی در سطح ملی به همه فعالان اقتصادی باز می گردد و موجب ایجاد فضای مناسب تر برای کسب و کار در کشور و استان ها می شود.

وی اضافه کرد: در استان فارس فضای همدلی و هم افزایی بین مدیران کل وجود دارد به طوری که علیرغم وجود مشکلات در بخش اقتصاد کشور، شاهد کسب رتبه دوم بهبود فضای کسب و کار توسط استان فارس هستیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار