رئیس اداره ثبت احوال استان فارس از افزایش ۳۰ درصدی طلاق در استان خبر داد.
کد خبر: ۶۴۱۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳ 08 August 2018

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:قائدی رئیس اداره ثبت احوال استان فارس در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز، با اشاره به میزان افزایش و کاهش طلاق و ازدواج در استان، گفت: آمار طلاق در استان فارس در سال ۹۵ نسبت به مشابه سال ۹۴ از ۲۳ درصد به ۳۰ درصد افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۴۷۶ مورد ازدوج در سال ۹۴، در استان شاهد بودیم که در مقابل آن سه هزار و ۲۷۳ ازدواج منجر به طلاق ختم شده است.

قائدی بیان کرد: همچنین در سال ۹۵ شاهد ازدواج ۱۴ هزار و ۱۶۸ نفر و طلاق چهار هزار و ۴۵۴ زوج در استان بودیم.

رئیس اداره ثبت احوال استان فارس در ادامه تصریح کرد: امسال ۱۲ هزار و ۸۴۷ مورد ازدواج و چهار هزار و ۴۵۴ مورد طلاق در استان داشتیم.

وی با بیان اینکه معولا طلاق‌ها بیشتر در نیمه اول زندگی اتفاق می‌افتد و مربوط به زوج‌هایی بوده که هم سن هستند، افزود: سن ازدواج مرد‌ها (۲۹ سال به بالا) و زن‌ها (از ۱۸ تا ۲۵ سال) رو به افزایش است.

حضور کمرنگ صدا و سیما در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز
سعیدی معاون فرماندار نیز با اشاره به حضور کمرنگ صدا و سیما در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز، افزود: صدا و سیما نیز باید برای نتیجه بهتر این جلسات حضور داشته باشد.

وی با بیان اینکه در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شیراز نیز باید کارگروهی تشکیل شود، افزود: این کارگروه راهکارها و پیشنهادات مطرح شده در جلسه را برای بهتر عملیاتی شدن تدوین کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار