فارسی‌ها با قومیت ها، مذاهب و ادیان مختلف با آرامش، آسایش و با تفاهم در کنار هم زندگی می کنند.
کد خبر: ۶۵۴۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ 12 September 2018

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: استاندار فارس در نشست مشترک علمای شیعه و اهل سنت لارستان که با حضور رئیس مجلس برگزار شد، گفت: در فارس با وجود تنوع قومیت‌، فرق و مذاهب مختلف، امروز با آرامش، آسایش و با تفاهم در مسیر رهنمود‌های حکیمانه رهبری در کنار هم زندگی می‌کنند.
تبادار با اشاره به اینکه در کشور‌های همسایه شاهد تفرقه هستیم، افزود: امروز بیش از هر زمانی اسلام به خصوص نظام جمهوری اسلامی ایران به وحدت، تفاهم و هماهنگی نیاز دارد.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود به فراهم ساختن کسب و کار در فارس اشاره کرد و گفت: فضای کسب و کار از سال ٩٢ که رتبه ١٩ بود به رتبه ٢ ارتقا پیدا کرده است.
تبادار ادامه داد: بیکاری هم در فارس از ١٦ و نیم درصد به ٩ و ۹ دهم درصد کاهش یافته است.
وی به سرمایه گذاری مردم منطقه جنوب فارس در طرح‌های مختلف اشاره کرد و گفت: افراد این دیار در کار‌های خیر اندیشانه اهتمام جدی دارند و در زمینه راه سازی یاری رسان دولت بوده اند.
استاندار فارس به افتتاح اولین آزاد راه شیراز-اصفهان در جنوب کشور تا پایان امسال و اوایل سال آینده اشاره کرد و گفت: آزاد راه لار بندر عباس نیز یکی از طرح های ملی است که باید به بخش خصوصی واگذار شود،
تبادار با بیان اینکه ٨ طرح عمرانی با اعتبار ١١ میلیارد تومان امسال در فارس به بهره برداری می‌رسد، گفت: در کشور تنگنا‌های اقتصادی وجود دارد ولی با یاری خداوند و رهنمود های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و همت مردم شریف، این مشکلات رفع خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار