معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان فارس از توزیع ۶۵۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان محروم و نیازمند این استان خبر داد.
کد خبر: ۶۵۴۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰ 12 September 2018

تابناک فارس به نقل از تسنیم: حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی با اشاره به اینکه در راستای اجرای امینانه نیات موقوفات منطبق با کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان طرح مهر تحصیلی اجرا شد، اظهار داشت: 650 بسته لوازم‌التحریر در قالب این طرح به دانش‌آموزان نیازمند که از طرف کمیته امداد و آموزش و پرورش فارس معرفی شده بودند اهدا شد.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها شامل کیف، دفتر، مداد، خودکار، مدادرنگی، تراش، پاک کن و غیره به ارزش 200 هزار تومان بود، خاطرنشان کرد: این طرح برای ششمین سال متوالی از محل نیات موقوفات اجرا و بیشترین تعداد بسته‌های لوازم‌التحریر از محل موقوفه حاج حیدر علی خان عزالملک تهیه شد.

حجت‌الاسلام صفری با بیان اینکه امسال نسبت به سال گذشته کمک‌های موقوفات فارس به دانش‌آموزان نیازمند دوبرابر شده است، بیان کرد: سال گذشته در طرح مهر تحصیلی 300 بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع شد اما امسال این رقم به 650 بسته رسیده است.

معاون فرهنگی واجتماعی اوقاف فارس در مورد کمک‌های موقوفات فارس در زمینه پزشکی نیز گفت: بیمارستان نمازی در زمینه تامین هزینه عمل جراحی و بیمارستان پوستچی در زمینه تامین عینک به بیماران نیازمند و بی‌بضاعت کمک می‌کند به طوری که در 6 ماهه اول سال 5 هزار و 331 نفر از محل موقوفه بیمارستان نمازی استفاده کرده‌اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار