رئیس مجمع مشورتی توسعه استان‌ها گفت: نشست کشوری این مجمع صبح پنجشنبه 19 مهرماه به میزبانی شیراز برگزار می شود.
کد خبر: ۶۶۵۹۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ 10 October 2018

تابناک فارس به نقل از برنا: جواد جمشیدی اظهارداشت:صبح پنجشنبه نشست یک روزه‌ای با حضور روسای مجمع مشورتی توسعه استان‌های سراسر کشور در شیراز برگزار می‌شود.
وی افزود: زهرا اربابی، معاون سازمان برنامه و بودجه را میهمان ویژه این نشست است و تلاش برای پشبرد اهداف توسعه‌ای کشور براساس برنامه‌های علمی و عملی از اهداف مجمع مشورتی استان‌ها است.
رئیس مجمع مشورتی توسعه استان‌ها خاطرنشان کرد: امروزه توسعه پایدار، یکی از موضوعات اصلی مورد بحث در محافل توسعه و برنامه‌ریزی کشور است .
جمشیدی با بیان اینکه مردم در دستیابی به توسعه پایدار یا استفاده صحیح از منابع و فرصت‌ها و توزیع عادلانه آن نقش اصلی و محوری دارند، افزود: توسعه پایدار انسانی، به مفهوم پایداری در تمامی ابعاد اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی است.
وی گفت: عقیده بر این است که بدون پایداری و ایجاد تعادل و توازن در تمامی ابعاد جامعه نمی‌توان به یک توسعه بادوام دست یافت .
رئیس مجمع مشورتی توسعه استان‌ها گفت: قرار است شرکت کنندگان در نشست شیراز، ضمن بررسی طرح‌های مطرح شده‌ی گذشته در زمینه توسعه استان‌ها به بررسی چند طرح جدید برای ارائه به سازمان برنامه و بودجه بپردازند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار