امام جمعه لارستان با تأکید بر اینکه مسئولان باید پاسخ های قاطع برای یاوه گویی های دولتمردان آمریکایی داشته باشند، عنوان داشت: مسئولان باید در بزنگاهها نسبت به حرف ها و اقدامات دشمنان واکنش مناسب نشان دهند.
کد خبر: ۷۰۲۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰ 11 January 2019

تابناک فارس به نقل از میلاد لارستان: حجت الاسلام و المسلمین سیدمختار موسوی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر لار با یادآوری بخشهایی از بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از مردم انقلابی قم با اشاره به توصیه های رهبری به مردم، اظهار داشت: مردم در اداره کشور به مسئولان کمک کنند چرا که هر جا مردم در صحنه بوده اند ان مسیر را انقلاب سریعتر پیموده است.

وی با تأکید به حمایت عامه مردم از تولیدات ملی، افزود: فروشنده باید کالای تولید داخل را عرضه کند و مصرف کنندگان و خریداران به دنبال خرید کالای ایرانی باشند.

امام جمعه لارستان با بیان اینکه حضور مردمی در صحنه های انقلاب یکی از وظائف اقشار مختلف جامعه است و نباید القائات دشمن بر ما تأثیر بگذارد، تصریح کرد: حضور گسترده مردم لارستان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با وجود توطئه دشمنان نشان از بصیرت مردم است.

این استاد حوزه و دانشگاه هدف همه ما اهداف عالیه نظام است، خاطر نشان کرد: مقابله با شایعه سازی دشمن باید مورد توجه قرار گیرد چراکه به دلیل فعالیت جوانان در این عرصه، فضای مجازی می تواند رخنه ای برای نفوذ دشمن باشد.

وی با توصیه به فعالان در فضای مجازی برای عدم پذیرش بدون منبع و سند اخبار و شایعات، گفت: دشمن از هر فرصتی در صدد ضربه کشور و اسلام است.

حجت الاسلام موسوی با بازخوانی برخی توصیه های مقام معظم رهبری به مسئولان برای قدردانستن فرصت خدمتگذاری و استفاده بهینه از مسئولیت ها، یادآور شد: باید مسئولان توجه داشته باشند که گرایش به اشرافیگری، اسراف یا رفتارهای طاغوتی نداشته باشند.

امام جمعه لارستان با تأکید بر اینکه مسئولان باید پاسخ های قاطع برای یاوه گویی های دولتمردان آمریکایی داشته باشند، عنوان داشت: مسئولان باید در بزنگاهها نسبت به حرف ها و اقدامات دشمنان واکنش مناسب نشان دهند.

وی با انتقاد از تعلل اروپایی ها در اجرای وعده های برجامی، خاطر نشان کرد: قرار بود اروپایی ها تا پایان سال ۲۰۱۸ برنامه عملیاتی خود را اما با وجود آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی هنوز اقدام اساسی انجام نداده اند و برای دستیابی به نتیجه مطلوب نیازمند عمل انقلابی مسئولان است تا انها بدانند ملت و دولت ایران بیش از این منتظر آنها نخواهند بود.

این مسئول با اشاره به اینکه تهدیدها، قول ها و امضاهای غربی ها اعتبار ندارد و نباید اعتنا کرد، افزود: راه را باید با عقلانیت برگزید و با بهره گیری از ظرفیت های درونی کشور مثل جوانان و منابع سرشار به معیشت مردم توجه ویژه مصروف شود و مشکلاتی که برای طبقات ضعیف به وجود امده رسیدگی شود.

حجت الاسلام موسوی میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک عرض کرد و به خانواده سعید عالیان پرستار جوان لارستانی که در هفته اخیر به دلیل عارضه قلبی جان خود را از دست داد، تسلیت گفت.

امام جمعه لارستان با واکنش به حساسیت های ایجاد شده مردمی درخصوص شایعات تغییرات در جغرافیای سیاسی شهرستان لارستان، عنوان کرد: مردم و مسئولان بدانند مردم لارستان با پیشرفت و رفاه هیچکس و هیچ منطقه ای مخالف نبوده و ناراحت نیستند اما خواست مردم لارستان از مسئولان آن است که به رشد و پیشرفت شهرستان لارستان هم توجه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه نصحیت ما در کنار تدبیر شما مسئولان مؤثر خواهد بود و هرگونه تصمیمی با توجه به شرایط حساس کشور (که آیا طرح چنین موضوعاتی در شرایط کنونی کشور آیا به صلاح است؟!) و منطقه لارستان باشد، اضافه کرد: مردم لارستان، مردمی آگاه، بصیر، انقلابی و شهید داده برای نظام و انقلاب اسلامی و قانون مدار هستند و کاری نخواهند کرد که موجب سوء استفاده دشمنان نظام، انقلاب و کشور شود.

امام جمعه لارستان به نمایندگی از سوی مردم این شهرستان خطاب به مردم سایر شهرستانها، بخش ها و روستاها گفت: پیام مردم لارستان استمرار دوستی، برادری و وحدت است و اگر مردم لارستان مطالبه ای دارند در کنار مطالبه سایر بخش ها مثل ۲ برادر از پدرشان است و این جای ناراحتی برای هیچکس ندارد.

حجت الاسلام موسوی تأکید کرد: استمرار وحدت، همدلی و برادری که سالیان سال گذشته توسط علمای بزرگ پایه گذاری شده، پیام مردم لارستان است که ما همچنان این مسیر را ادامه خواهیم داد.

وی خطاب به نماینده مردم شهرستانهای لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه لارستان به عنوان مسئولان بلندپایه لارستان خواستار پیگیری و ارائه گزارش در صورت لزوم شد.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
امراله مهماندوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۷
کلاس اول ابتدایی ( قبل از انقلاب ) خانم گشاده رو یا زیبا که احتمالا از اهالی شهر لار مرکز شهرستان لارستان یا شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بودند که خیلی مختصر اما با توجه به قدرت سرکوب حکومت شاهنشاهی حاکم بر کشور ایران احتمالا تمام توان ایشان بوده است اینجانب را با مرحوم آیت الله موسوی خمینی (امام خمینی) و کاری که می خواهد انجام دهد (انقلاب اسلامی) آشنا کردند اما ازاول انقلاب تا کمی قیل ازهم اکنون درشهرهای خنج و کلان شهر شیراز و شهرجدید صدرا بسیجی فعال بوده ام حدود بیش از دو سال داوطلبانه از طرف بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلاامی درخط مقدم دفاع مقدس از جنوبی ترین محور مرزی کشور تا غربی ترین محورمرزی کشور در دفاع مقدس حضوری فعال داشته ام حدود یکسال به عنوان وظیفه ای که صد درصد داوطلبانه بوده از طرف کمیته انقلاب اسلامی (لشکر 28 روح الله) درخط مقدم محورهای مرزی جنوب کشورحضوری فعال دردفاع مقدس داشته ام ازاول دفاع مقدس تا پایان آن چند باری تا مرز اسارت و شهادت پیش رفته ام اما جانبازی (با سه بارمجروحیت) دردفاع مقدس نصیبم شده است با این سابقه طولانی که به شرح فوق در زندگی خود فعالیت هایی برای استحکام حکومت جمهوری اسلامی ایران داشته ام حال می گویم که تمام کارهایی که دولت جمهوری اسلامی ایران می گوید برای ایثارگران درکشورایران انجام داده است تبلیغات دروغین دولتی است برای مثال اینجانب اشتغالم در ... را مدیون یک شخص هستم نه ایثارگربودنم خیلی دوست دارم تا محلی پیدا شود تا موارد دیگری را بنویسم و منتشر شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار