نماینده مردم ممسنی در مجلس گفت: میزان افزایش حقوق و بهبود معیشت مردم با نرخ تورم باید رابطه معقولی داشته باشد از این رو نمی‌توان سطح حقوق پایین باشد، اما تورم افزایش چشمگیر پیدا کند، امروز جامعه کارگری مایحتاج اولیه زندگی خود را با قیمت‌های بالا و افزایش تورمی ۲۰۰ یا ۳۰۰ درصدی تامین می‌کند.
کد خبر: ۷۲۱۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳ 03 March 2019

مسعود گودرزی با اشاره به محور‌های برنامه ششم توسعه برای تقویت معیشت و افزایش حقوق و دستمزد متناسب با نرخ تورم، گفت: به نظر من پیشنهادات باید مبتنی بر مفاد برنامه ششم برای تصویب در لایحه بودجه سال ۹۸ ارائه شود البته تبصره مربوط به افزایش حقوق برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع داده شد، انتظار ما این است که هیات رئیسه به پیشنهادات مرتبط با قوانین برنامه ۵ ساله توجه کند.

نماینده مردم ممسنی در مجلس تصریح کرد: به طور حتم میزان افزایش حقوق و بهبود معیشت مردم با نرخ تورم باید رابطه معقولی داشته باشد از این رو نمی‌توان سطح حقوق پایین باشد، اما تورم افزایش چشمگیر پیدا کند، امروز جامعه کارگری مایحتاج اولیه زندگی خود را با قیمت‌های بالا و افزایش تورمی ۲۰۰ یا ۳۰۰ درصدی تامین می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر دولت برنامه‌ای برای مهار تورم نداشته از این رو مجلس باید به این مسائل توجه جدی داشته باشد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار