فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز چهارشنبه در مراسم اهدای ۱۰۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان در طرح ترویج ازدواج آسان گفت: تلاش، محور اصلی سپاه و بسیج است تا امنیت مردم را برقرار کنند و در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی که در سپاه و بسیج حرکت های خوبی آغاز شده است.
کد خبر: ۷۲۲۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴ 06 March 2019

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز چهارشنبه در مراسم اهدای ۱۰۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان در طرح ترویج ازدواج آسان گفت: تلاش، محور اصلی سپاه و بسیج است تا امنیت مردم را برقرار کنند و در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی که در سپاه و بسیج حرکت های خوبی آغاز شده است.

سرلشکر محمد علی جعفری افزود: عمل صالح در کنار ایمان باید محور زندگی همگان باشد تا شاهد برکات و آثار فراوان باشیم.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران مردم داری، مردم یاری را وظیفه خود می‌داند که در کنار مباحث دیگر همواره در کنار مردم باشد و انتظاری است که رهبری از سپاه و بسیج دارند.

فرمانده سپاه یادآور شد: سپاه و بسیج وظیفه دارند در عرصه سازندگی، محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی وارد شوند و طرح‌های مختلفی در کشور انجام شده و ادامه دارد.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: کمک به ازدواج آسان و تأمین جهیزیه برای کمک به مردمی که مشکل دارند در دستورکار سپاه پاسداران قرار گرفت و استان فارس در این بخش بسیار موفق است.

وی افزود: همکاری‌های بین دستگاهی بسیار مؤثر است و افزایش آن با افزایش خدمات رسانی به مردم خواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: ۱۶۰۰ طرح در بخش‌های مختلف امروز در استان فارس افتتاح می‌شود.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد موفقیت‌های مختلف هستیم، گفت: دشمنان به دنبال ناامید کردن هستند، اما شاهد این موضوع هستیم که درصد مردمی که زیر خط فقر زندگی می‌کنند از ۴۶ درصد قبل از پیروزی انقلاب امروز به ۱۰ درصد رسیده که در مقایسه با قبل از انقلاب شاهد کاهش ۳۶ درصدی هستیم، زیرا نیمی از جمعیت کشور قبل از انقلاب زیر خط فقر زندگی می‌کردند.

وی افزود: با وجود این رشد با توجه به مشکلات و آغاز جنگ و تحریم اقتصادی دشمنان، بیش از گذشته توجه به طبقات محروم وجود دارد که نکته بسیار مهمی است.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: ۴۰ سال را طی کردیم، اما اگر بخواهیم زمان پیشرفت و توسعه اروپا را در نظر بگیریم شاهد شتاب و رشد بسیار بالا در جمهوری اسلامی خواهیم بود.

با حضور سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یک هزار و ۳۷۱ طرح عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه فجر استان فارس به صورت ویدئو کنفرانس امروز از شیراز افتتاح شد.

همچنین هزار کمک جهیزیه به زوج‌های جوان محروم استان فارس اهدا شد، این تعداد جهیزیه به منظور ترویج ازدواج آسان و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در شهرستان‌های شیراز، فسا و ممسنی توزیع شد.

کالا‌های موجود در این جهیزیه‌ها با هدف حمایت از تولید و اشتغال ایرانی از تولیدات و محصولات کارخانه‌های داخل کشور که دارای کیفیت مناسب هستند، خریداری شده اند.

جهیزیه اهدایی برای هر زوج ، شامل کالای اساسی از جمله، فرش، ماشین لباسشویی، یخچال، تلویزیون، سرویس غذاخوری و کالای خواب است.

از دیگر برنامه‌های سفر سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب، افتتاح بیش از ۵۰۰ طرح محرومیت زدایی و مردم یاری در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و ورزشی به صورت ویدئوکنفرانس فردا در نواحی بسیج استان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار