استاندار فارس گفت: ظهر چهارشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تاکید کرد: قبل از اینکه دچار تحریم‌های خارجی باشیم با یک سری خود تحریمی‌های داخلی مواجه هستیم که برای رفع این خود تحریمی‌ها نیازمند گفت و گو و مذاکره هستیم.
کد خبر: ۷۲۵۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴ 13 March 2019

تابناک فارس به نقل از مهر: عنایت الله رحیمی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تاکید کرد: قبل از اینکه دچار تحریم‌های خارجی باشیم با یک سری خود تحریمی‌های داخلی مواجه هستیم که برای رفع این خود تحریمی‌ها نیازمند گفت و گو و مذاکره هستیم.

وی یادآور شد: همکاری و هماهنگی میان بخش خصوصی و دولتی به طور حتم می‌تواند موانع را برطرف و توسعه استان فارس را رقم بزند که در این راستا تاکنون فعالیت‌های مناسبی انجام شده است.

استاندار فارس تصریح کرد: تشکیل و برگزاری جلسات شورای گفت و گو در جهت رفع موانع و مشکلات است که امیدوارم با ادامه این روند شاهد رفع بروکراسی‌های موجود در راه بخش خصوصی باشیم.

رحیمی یادآور شد: اقتصادی که توسط دولت اداره و مدیریت شود به طور حتم با مشکل مواجه می‌شود به همین دلیل باید حرکت و تلاش را به بخش خصوصی واگذار کنیم.

استاندار فارس افزود: باید موارد اجرایی و تصدی گری‌ها را تا آنجا که امکان دارد به سمت بخش خصوصی سوق دهیم چرا که عملکرد بخش خصوصی با پیچیدگی‌هایی که در بروکراسی اداری ما وجود دارد قابل مقایسه نیست و آنها می‌توانند مباحث را سریع‌تر به نتیجه برسانند و سودآوری را افزایش دهند.

رحیمی تاکید کرد: طی این جلسات مشکلات بخش خصوصی مطرح می‌شود و امیدوارم بتوانیم با رفع چالش‌های پیش روی اقتصاد، سهم اندکی در توسعه اجتماعی و اقتصادی استان فارس داشته باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار