رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:در یک ماه اخیر وزارت راه و شهرسازی تلاش های جدیدی را برای بهبود وضعیت مسکن آغاز کرده، امروز کشور با مشکل کمبود مسکن و کاهش عرضه مواجه بوده و این مسئله موجب افزایش قیمت ها شده است.
کد خبر: ۷۵۱۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵ 03 June 2019

تابناک فارس به نقل از خانه ملت:محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست ویژه مجلس برای بررسی وضعیت بازار مسکن خبر داد و گفت: نشست علنی روز (یکشنبه 19خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی مشکلات بازار مسکن و اقدامات صورت گرفته برای ساماندهی این حوزه برگزار می شود.


حضور وزاری راه و مسکن در نشست هفته آینده مجلس

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، گزارشی از برنامه های دولت برای تولید انبوه مسکن در کشور، مقابله با سوداگری و دلال بازی و ساماندهی بازار اجاره مسکن ارائه می کنند.

تلاش های جدید وزارت راه و شهرسازی برای بهبود وضعیت مسکن

در یک ماه اخیر وزارت راه و شهرسازی تلاش های جدیدی را برای بهبود وضعیت مسکن آغاز کرده، امروز کشور با مشکل کمبود مسکن و کاهش عرضه مواجه بوده و این مسئله موجب افزایش قیمت ها شده است
وی تصریح کرد: در یک ماه اخیر وزارت راه و شهرسازی تلاش های جدیدی را برای بهبود وضعیت مسکن آغاز کرده، امروز کشور با مشکل کمبود مسکن و کاهش عرضه مواجه بوده و این مسئله موجب افزایش قیمت ها شده است.

گام نخست دولت برای ساماندهی بازار؛ ساخت 400 هزار واحد جدید

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی دولت در گام نخست به دنبال ساخت 400 هزار واحد مسکن در کشور است تا بخشی از نیاز کنونی به مسکن رفع شود، یکی دیگر از اقدامات پیش روی دولت ساماندهی بازار اجاره مسکن است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار