وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی حمیدرضا ایزدی را به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس منصوب کرد.
کد خبر: ۷۵۱۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳ 06 June 2019

رضا رحمانی در این حکم آورده است:

مقتضی است براساس وظایف و تکالیف ابلاغی، نسبت به برنامه ریزی و طراحی شیوه‌های روز آمد، بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی و سازماندهی امکانات و ظرفیت‌های موجود، در راستای تحقق اهداف سازمانی اقدام کنید.

وی در این حکم ایجاد تحرک و پویایی در نهاد‌های صنعتی، معدنی و تجاری از طریق ارتقای دانش فنی، تعامل و همکاری مناسب با تشکل‌های تخصصی غیردولتی و مردم نهاد، شناسایی و ساماندهی واحد‌ها و طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری منطقه، ارتقای نظام مهندسی صنعت و معدن برای تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارز آوری را مورد تأکید قرار داده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت هماهنگی و تعامل مناسب با دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی، هماهنگ سازی و تقویت تشکل‌های تخصصی غیر دولتی، بهره گیری از ظرفیت‌ها و نظارت مؤثر بر فعالیت‌های اقتصادی را برای دستیابی به اهداف تعیین شده ضروری دانسته است.

رحمانی در این حکم تصریح کرده است که انتظار دارم با تکیه بر اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیم اصولی و به هنگام، در جهت ایفای وظایف، اقدام کنید.

در این حکم همچنین از زحمات فریبرز رضا زاده در طول دوران تصدی سرپرستی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تشکر شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار